printlogo


آغاز به کار پنجمین همایش اتحادیه جهانی زنان مسلمان در قم
آغاز به کار پنجمین همایش اتحادیه جهانی زنان مسلمان در قم
کد خبر: 30915
پنجمین همایش سالانه اتحادیه جهانی زنان مسلمان با پیام آیت الله مکارم شیرازی در قم آغاز به کار کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،در بخشی از پیام آیت الله مکارم شیرازی به پنجمین همایش سالانه اتحادیه جهانی زنان مسلمان با عنوان بانوی مهر آمده است: زنان مسلمان از حضرت فاطمه زهرا (س) درس پرهیزگاری، شجاعت، استقامت و شکیبایی در برابر مشکلات، ایثار، مهر و ساده زیستی بیاموزند و از سجایای اخلاقی این بانوی بزرگ در برابر شدیدترین تهاجم فرهنگی دشمن الگو بگیرند.

دبیرکل اتحادیه جهانی زنان مسلمان، صبح امروز در این همایش، شناسایی توانمندی‌های زنان جهان، ایجاد همبستگی و تقریب میان زنان اهل سنت و شیعه، تربیت نسلی تمدن ساز و اسلام باور، برگزاری دوره‌های دانش افزایی و افزایش اگاهی آن‌ها را از اهداف این اتحادیه نام برد.

خانم افتخاری تولید محتوا را یکی از اقدامات اتحادیه جهانی زنان مسلمان دانست و گفت: از برخی اثار امروز رونمایی می‌شود.

او با اشاره به برگزاری کمیته‌های مختلف در این اتحادیه گفت: کمیته فرهنگی اجتماعی، علمی، قدس، جوانان، نوجوانان ازجمله آن هاست.

دبیرکل اتحادیه جهانی زنان مسلمان با بیان این که در آشفته بازار جهان امروز و حرکات فمنیستی، تلاش‌هایی برای مواجهه با چالش‌ها صورت می‌گیرد، تا بتوان نگاه‌های کمونیستی و فمنیستی را با الگو گرفتن از حضرت فاطمه زهرا (س) اصلاح و البته چگونگی تربیت زنان تمدن ساز در فضای مجازی را هم ایجاد کرد.
انتهای پیام/


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/30915