printlogo


چگونه بطور همیشه لاغر بمانیم
چگونه بطور همیشه لاغر بمانیم
کد خبر: 35320
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  بیشتر سوالات مردم از متخصصین لاغری این است که چگونه لاغر بمانیم.در این راستا روش های مختلف علمی وجود دارد. حتی بیشتر افراد روش های مختلف لاغری را ادامه می دهند چه بسا بعضی از افراد در این راه موفق می شوند بعضی افراد نیز وسط راه ول می کنند و رژیم خود را می شکنند.برای اینکه بسیار راحت و بی در دسر لاغر شویم و لاغر بمانیم در ادامه مقاله به آن می پردازیم و امیدواریم گره از کار شما بگشاییم.

چگونه در خانه لاغر شویم

بی شک شما نیز در اطرافیان کسانی را مشاهده کرده اید که بدون استفاده از رژیم های سخت و طاقت فرسا با کمترین کارهای ممکن لاغر شده اند و برای شما این سوال مطرح است که چگونه در خانه لاغر شویم و حتی چگونه لاغر شویم و لاغر بمانیم؟
اگر شما کارمند یک اداره باشید می توانید با یک رژیم صحیح به لاغری در کمترین زمان دست پیدا کنید. اما برای افراد خانه دار گرفتن رژیم سخت است چرا که بیشتر وقت خود را در کنار اشپزخانه می گذرانند. برای همین دیگر راه هکار ها را برای شما پیشنهاد می کنیم
بیشتر زنان شغل اصلی آنها خانه داری است و از موقعی که صبح خود را شروع می کنند شروع به پخت و پ در اشپزخانه می کنند. برای همین گرفتن رژیم در کنار آن همه غذاهای چرب و خوشمزه کاری بسیار سخت و دشواری است. برای همین باید به مشکل اشپزخانه برسیم تا با کمترین ژیم بتوانیم لاغر شویم و لاغر بمانیم.
یکی از بزرگترین مشکلات این افراد تند غذا خوردن است.چناچه با سرعت زیادی بدون جویدن غذا می خورید بدانید در کمترین زمان افزایش وزن زیادی خواهید داشت. یکی دیگر کارهایی که باید بکنید موقع خرید از فروشگاه ها ، مواد خوراکی کم کالری را بردارید. و با برچسب زدن روی غذاها و نشان دادن کالری آن به کاهش وزن خود کمک کنید.
علاوه بر این به عنوان مادر خانواده برای سلامتی خود ارزش دهید و در کنار موارد گفته شده به ورزش های هوازی سبک روی آورید. چرا که سلامتی شما باعث نشاط کل خانواده می گردد.چه نوع خوراکی‌ اثر ورزش را از بین می برد

در گرفتن رژیم رای لاغری و لاغر شدن نوع تغذیه مهم است. برای نمونه اگر یک فرد بالغ حدود 40 گرم چیپس سیب‌ زمینی مصرف کند حدود 350 کیلوکالری انرژی دریافت کرده است اما اینکه یک مسافت ۱ کیلومتری را پیاده‌ روی کند فقط 110 کالری را دفع می کند! پس رقابت بین ورزش ( حتی ورزش های سنگین) و غذاهای پرکالری به جرات می توان گفت خوراکی پرکالری برنده است. چرا که این خوراکی ها به دلیل ماهیت شمیایی موجب گرسنگی سریع شما می شود.
بیشتر مردن میخواهند بدانند چگونه می توان لاغر شد و چگونه برای همیشه لاغر بمانند؟ چرا که دغدغه افراد پوشیدن لباس هایی با سایز دلخواهشان است و برای همین باید بدنی فیت و لاغر داشته باشند. از این جهت باید با خود همت کنید و به اصول و تکنیم های گفته شده پایبند باشید و در طولانی مدت بتوانید همیه لاغر بمانید. اگر شما هم می خواهید که در خانه وزنتان کم شود و از تکنیک های آن بی خبرید حتما این مطلب را تا اخر مطالعه بفرمایید.بیشترین مقدار لاغری در هفته

اما سوال اینجاست که آیا می توان در هفته 4-5 کیلو لاغر شد؟ خوب معلوم است که این کار شدنی نیست.اگر با روش های سالم لاغر شوید نهایت مقداری که می توانید ون کم کنید 1-2 کیلو است مگر اینکه از مکمل های لاغری مانند قرص لاغری گلوریا استفاده کنید.
نکته مهم اینجا است که نباید وعده های اصلی غذا حذف گردد و بایستی برای ناشتا، و موقع شام و ناهار روش منحصر بفردی داشته باشید تا به جواب چگونه در یک هفته لاغر شویم، برسید و توانایی این را داشته اشید تا همراه با لاغری فشار خون و قند خود را کنترل کنید.
همچنین ورزشهای استقامتی با وزنه را فراموش نکنید. برای این کار در خانه هم می توانید، تنها با تهیه یک برنامه تمرین خوب در خانه می توانید حداقل به جواب سوال چگونه لاغر شویم دست پیدا کنید.
یکی از بهترین روشهای لاغری در خانه خوردن غذاهای تند است چرا که متابولیسم بدن را افزایش می دهد و لاغری سریع را برای تان راحت می کند. ولی در کل نمی توان بیش از یک الی دو کیلو در هفته لاغر شد.

چگونه سریع لاغر شویم

قبل از اینکه از موتور جستجوگر گوگل یپرسید چگونه سریع لاغر شویم باید بدانید که هر کاری اراده می خواهد. در همین راستا می توان گفت شروع هر کاری سخت ترین مرحله آن است. حتی گرفتن رژیم برای لاغری! چرا که بعد از شروع به روال عادی بر می گردید. تنها کافی است به نکات زیر توجه کنید.
  1. از دریافت زیاد کربو هیدرات خود داری کنیم
  2. مصرف قند و شیرینی کمتر کنیم
  3. نمک عام اصلی چاقی است از خوردن آن خود داری کنیم
  4. ورزش های هوازی در باشگاه را همراه با دمبل های کوچک انجام دهیم
  5. پیاده روی روزانه فراموش نشود
  6. بعضی اوقات از رژیم فستینگ هم استفاده کنیم تا زود تر لاغر شویم
حتما کالری با کیفیت به جای حذف آن بخورید

یکی از مخدر ترین ماده ها برای چاقی و بهم ریختن سلامت عمومی بدن شکر است. یک stop یک ماهه، بهترین است،هر روشی که بلدید که شما را از شیرینی زده می کند انجام دهید، زیرا خوراکی های پر از شکر مواد مغذی مورد نیاز بدن را تامین نمی کنند و علاوه بر گرسنه کردن شما باعث چاقی می شود. بنابراین روی تمام حبوبات، میوه ها و سبزیجات، و خوراک دریایی تمرکز کنید.مکمل های لاغری مثل گلوکومانان استفاده کنید

گلوکومانان یکی از چندین قرص کاهش وزن است که مانند قرص لاغری آدیوس به اثبات رسیده است.
این فیبر غذایی گیاهی و محلول در آب از ریشه گیاه کنیاک ، استفاده شده است. گلوکومانان کالری زیادی ندارد، فضای معده را پر می کند و تخلیه معده را به تأخیر می اندازد. و گفتنی است جذب پروتئین و چربی را کم می کند باکتری های مفید روده را تغذیه می کند.
باور بر این سات که توانایی بالای آن در جذب آب موجب می شود تا این امر در لاغر شدن موثر باشد. یک قرص قادر است کل لیوان آب را به ژل تبدیل کند.
از غذاهای فرآوری شده خودداری کنید
غذاهای حاوی مواد فراوری شده داری قندهای اضافه شده ، چربی ها و کالری اضافی هستند.
علاوه بر این ، غذاهای فرآوری شده به گونه ای طراحی شده اند که شما را در حد امکان غذا بخورد. آنها بسیار بیشتر از غذاهای غیر فرآوری شده باعث خوردن اعتیاد آور می شوند. تمامی مطالب از سایت شیبا طب برگرفته شده استانتهای پیام/


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/35320