printlogo


تکرار/ هر روز با یک شهید؛
پاسدار خون شهدا باشید
پاسدار خون شهدا باشید
کد خبر: 44245
از ملت عزیز ایران خواهانم که تا آخرین قطره خون خود از امام خمینی و روحانیت معظم اسلام حمایت نمایند و گوش‌به‌فرمان و پیرو راه امام باشند و پاسدار خون شهدایی که اسلام را زنده کردند باشند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، شهید رضا گروسی فرزند محمد در سال ۱۳۴۲ در شهر مقدس قم دیده به جهان گشود. او در تاریخ ۲۹ اسفندماه ۱۳۶۰ در منطقه جنوب «شوش» در عملیات پیروزمندانه فتح‌المبین بر اثر اصابت گلوله از ناحیه کتف و پا به فیض شهادت نائل آمد. در ادامه بخش‌هایی از وصیت‌نامه این شهید والامقام را می‌خوانید.
و لاتقولو بمن یقتل فی سبیل الله امواتا بل احیاء ولکن لاتشعرون
و نگویید کسانی را که در راه خدا کشته می‌شوند مرده‌اند بلکه زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند.
با درود به رهبر عالی‌قدر انقلاب اسلامی امام خمینی و همه شهیدان اسلام که خون پاک خود را برای زنده کردن دین خدا اهدا نمودند و نیز با درود بر همه رزمندگان اسلام در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل وصیت‌نامه خود را به این قرار می‌نویسم:
در پی تجاوز نامردانه صدام خائن به ایران برای نابودی انقلاب اسلامی من تصمیم گرفتم به جبهه بروم تا دین خود را نسبت به خون شهدا و اسلام ادا نمایم و ندای هل من ناصر ینصرنی امام خمینی را لبیک‌گویم.
حال که به لطف خدا شهید شدم از ملت عزیز ایران خواهانم که تا آخرین قطره خون خود از امام خمینی و روحانیت معظم اسلام حمایت نمایند و گوش‌به‌فرمان و پیرو راه امام باشند و پاسدار خون شهدایی که اسلام را زنده کردند باشند.
همچنین سعی کنند سنگر پولادین نمازجمعه را خالی نگذارند و هر چه می‌توانند این سنگر را پر کنند تا کمر دشمن هرچه زودتر شکسته شود.
از پدر و مادر عزیزم می‌خواهم که برای شهادت من ناراحت نباشند و برایم گریه نکنند بلکه خوشحال باشند از این که خدا این لیاقت را به آنان عطا فرموده است و نیز اگر از من بدی و خطایی دیده‌اند از آنها می‌خواهم که از من راضی باشند و همچنین از خواهران و برادران و همه اقوام و دوستانم می‌خواهم که از من راضی باشند و مرا حلال کنند و راهم را ادامه بدهند و همچنین پول بدهند.
خدا شما را از یاران امام‌زمان (عج) قرار بدهد.
والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته


انتهای پیام/


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/44245