printlogo


رئیس هیات تیراندازی:
تداوم درخشش تیراندازان قمی نیازمند حمایت سرمایه‌گذاران است
تداوم درخشش تیراندازان قمی نیازمند حمایت سرمایه‌گذاران است
کد خبر: 44613
رئیس هیات تیراندازی استان قم با بیان اینکه ورزشکاران این هیأت با مشکل هزینه‌های سنگین تأمین تجهیزات روبرو هستند، گفت: حضور هادی قرباغی از قم در مسابقات قهرمانی یک دستاورد بی‌نظیر است و برای استمرار این موفقیت‌ها نیازمند حمایت سرمایه‌گذاران هستیم.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محمدجواد متقیان‌نژاد در مراسم تجلیل هیات تیراندازی استان قم از خبرنگاران ورزشی استان، اظهار کرد: رسانه ها و خبرنگاران امروزه بازوی توانمند هر مجموعه‌ای هستند که نقش اساسی در تبیین واقعیت‌ها دارند.

وی افزود: این خبرنگاران هستند که دستاوردها و اقدامات مجموعه‌ها را برای عموم مردم انعکاس می‌دهند، اگر خبرنگاران نباشند تبیین دستاوردها صورت نمی‌گیرد.

رئیس هیات تیراندازی استان قم در ادامه با اشاره به عملکرد این هیات در یک سال اخیر گفت: از سال ۱۳۹۹ که بنده به عنوان رئیس این هیات در قم انتخاب شدم سعی کردم حول محور یک برنامه ۴ ساله اقدامات خود را پیش ببرم.

وی اشاره کرد: واقعیت این است که رشته تیراندازی جزو رشته‌هاب پُرهزینه محسوب می‌شود، بدین جهت افرادی که تصمیم ورود به این رشته ورزشی را دارند می‌بایست از تامین هزینه‌های آن مطمئن باشند.

متقیان‌نژاد تصریح کرد: در این مدت ۳ ساله برای رشد و توسعه رشته تیراندازی در قم با مجموعه‌های مختلفی وارد مذاکره شدیم اما متاسفانه بنا به دلایل مختلف مسئله ایجاد تفاهم‌نامه فی‌مابین ما و مجموعه‌های دیگر محقق نشده است.

*۵۰ سلاح بدون استفاده در قم وجود دارد

رئیس هیات تیراندازی استان قم گفت: طبق بررسی‌های ما درحال حاضر ۵۰ اسلحه تیراندازی در اختیار مجموعه‌های مختلف قرار گرفته که تا به امروز بلا استفاده مانده است.

وی افزود: قیمت هرکدام از این اسلحه ها ۲۰۰ الی ۳۰۰ میلیون تومان است که به حال خود رها شده و خاک می‌خورند. من از مجموعه‌ها تقاضا دارم برای توسعه رشته مهم تیراندازی با هیات ما تعامل داشته باشند.

رئیس هیات تیراندازی استان قم با اشاره به حضور تیرانداز قمی در مسابقات جهانی باکو عنوان کرد: هادی قرباغی به عنوان نماینده‌ استان قم همراه با تیم ملی در مسابقات قهرمانی جهان در باکو حضور دارد که ۱۰۹ کشور با تیم اصلی خود در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

متقیان‌نژاد اظهار کرد: برای اولین بار در رشته تیراندازی قم، ورزشکاری در این سطح از رقابت‌ها حضور دارد و امکان دریافت سهمیه المپیک نیز در این رقابت‌ها وجود دارد.

وی اشاره کرد: جز ۵ استانی هستیم که سالن تیراندازی الکترونیکی نداریم و در حال حاضر ۹ دستگاه الکترونیک در اختیار داریم که البته هزینه‌های بالایی دارد.

رئیس هیئت تیراندازی استان قم با بیان اینکه نیازمند حضور سرمایه‌گذار در این رشته ورزشی هستیم، بیان کرد: سال گذشته ما جزو استان‌هایی بودیم که با کمترین هزینه توانستیم بهترین عنوان را در مسابقات باشگاه‌های کشور داشته باشیم. واقعیت این است که اگر به‌دنبال تداوم قهرمانی هستیم باید شاهد حضور حامیان مالی قدرتمند باشیم.
انتهای پیام/


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/44613