printlogo


مشکلات با رأی ندادن حل نمی‌شود؛
دعوت بازیگر تئاتر و تلویزیون برای شرکت در انتخابات
دعوت بازیگر تئاتر و تلویزیون برای شرکت در انتخابات
کد خبر: 47803
بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان تصریح کرد: شرکت در انتخابات و شناسایی و انتخاب افراد اصلح، لازمه حل مشکلات کشور از جمله در عرصه مسائل اقتصادی است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» به نقل از خبرگزاری حوزه، کورش زارعی ضمن دعوت از همگان بخصوص چهره‌های فرهنگی و هنری برای حضور در انتخابات یازدهم اسفند، گفت: آنچه مسلم است این که اگر ما در انتخابات شرکت نکرده و دست به انتخاب نزنیم، دیگران برای ما انتخاب می‌کنند و طبعاً وقتی دیگران برای ما انتخاب کنند در آن صورت، دیگر حق سخن‌گفتن، اعتراض و نقدکردن را نخواهیم داشت.
بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون افزود: این که برخی برای عدم شرکت خود در انتخابات اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی می‌کنند باید دانست که این قبیل مشکلات با رأی ندادن ما مرتفع نخواهد شد چرا که اتفاقاً در سایه حضور در انتخابات و شناسایی و تبلیغ افراد خدمتگزار و مؤثر زمینه برای حل و یا کاهش مشکلات فراهم خواهد شد.
بازیگر سریال "یوسف پیامبر" خاطرنشان کرد: از سوی دیگر مشارکت گسترده و آگاهانه در انتخابات ضامن عزت و امنیت و اقتدار کشور است و به این وسیله ما خواهیم توانست از میراث بزرگ و ماندگار شهدای عزیز دفاع کنیم.
وی بیان کرد: برخلاف القائات شیطانی دشمن، مردم ما کشور و انقلابشان را دوست دارند و در طول این ۴۵ سال بارها ثابت کرده‌اند هر جایی نیاز بوده برای دفاع از کشور و انقلاب و نظام پای‌کار آمده‌اند و در روز جمعه نیز این مسئله را بار دیگر به دنیا نشان خواهند داد.


انتهای پیام/


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/47803