printlogo


با ۸ برد و ۴ مساوی در خارج از خانه؛
پرسپولیس، قدرتمندترین میهمان لیگ برتر است
پرسپولیس، قدرتمندترین میهمان لیگ برتر است
کد خبر: 48793
سرخ‌پوشان تهرانی در این فصل با ۸ برد و ۴ مساوی را در خارج از خانه به‌عنوان قدرتمندترین تیم لیگ برتر شناخته می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» پرسپولیس تنها یک بازی خارج از خانه دیگر دارد که مقابل شمس‌آذر برگزار خواهد شد و پیروزی در این بازی، شاگردان اوسمار را به اولین و تنها تیم لیگ برتر تبدیل می‌کند در بازی‌های خارج از خانه این فصل بیشتر از ۳۰ امتیاز کسب می‌کنند.

پرسپولیس، قدرتمندترین میهمان لیگ برتر

 سرخ‌پوشان تهرانی در این فصل ۸ برد و ۴ مساوی را در خارج از خانه کسب کردند تا متوسط دو امتیاز به‌ازای هر بازی را داشته باشند و با پنج امتیاز اختلاف نسبت به نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده، ذوب‌آهن، صدر جدول را به خود اختصاص بدهند.

 پرسپولیس تنها دو باخت در خارج از خانه داشته که یکی مربوط به دیدار با سپاهان در دور رفت است و دیگری به بازی با آلومینیوم برمی‌گردد، نقطه مشترک هر دو بازی گل‌های استثنایی است که رضا اسدی و امیر نوری به ثمر رساندند.

 جالب اینکه پرسپولیس در دو بازی اخیر خارج از استادیوم آزادی موفق شد شش امتیاز را کسب کند و همچنان در کورس قهرمانی لیگ برتر ایران قرار بگیرد.

 سرخ‌پوشان پیش‌ازاین صنعت نفت، گل‌گهر و ذوب‌آهن را هم به‌صورت متوالی در استادیوم آزادی شکست دادند تا نتایجی فوق‌العاده را در بیرون استادیوم آزادی گرفته باشند.

 استقلال به‌عنوان صدرنشین لیگ برتر از ۱۳ بازی خارج از خانه خود ۲۲ امتیاز کسب کرده و حداکثر امکان دستیابی به ۲۸ امتیاز را خواهد داشت. دو دیدار باقیمانده این تیم برابر پیکان و نساجی خواهد بود.
انتهای پیام/


لینک مطلب: http://qomefarda.ir/News/item/48793