مدیرکل فرهنگ و ارشاد قم: هنر پویای تئاتر باصلابت‌تر از قبل به مسیر بالندگی خود ادامه می‌دهد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با صدور پیامی تاکید کرد: هنر زنده و پویای تئاتر، هنری است که با گذر زمان رنگ کهنگی به خود نگرفته بلکه هر روز باشکوه‌تر و باصلابت‌تر از قبل به مسیر بالندگی خود ادامه داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سید موسی حسینی کاشانی روز جمعه در پیامی به مناسبت روز جهانی تئاتر بیان کرد: هنر زنده و پویای تئاتر ضرورتی است اجتماعی که نمی‌شود منکرش شد و همیشه موردتوجه تمام مردم دنیا بوده است. 

در این پیام آمده است: چقدر لذت‌بخش است دیدن انسان‌های خوش‌نیتی که در کمال زیبایی و وقار با به خدمت گرفتن عقل و احساس افکارشان را روی صحنه در حضور تماشاگران می‌پرورانند و برای تحت تأثیر قرار دادن آنان از حضور و وجود انسانی ناب خود بهره مند می‌شوند. چه کالای فرهنگی نابی است این هنر تئاتر. 

پیام ادامه یافته است: بیست و هفتم مارس روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی که مصادف با نوروز باستانی ایرانی شده است را به همه علاقه‌مندان و هنرمندان عرصه نمایش کشور به‌ویژه هنرمندان عزیز استان قم تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

پیام می‌افزاید: همان‌طور که مستحضرید کشور عزیزمان در آستانه آغاز سال جدید متأسفانه میزبان مهمان ناخوانده‌ای شد که کام هم‌وطنان خوبمان را تلخ کرد. به‌نوبه خودم از همت بلند، زحمات و مجاهدت‌های دلسوزانه کادر پزشکی و پرستاری کشور و نیز جامعه هنرمندان تئاتری که در همراهی و همیاری اطلاع‌رسانی پویش در خانه بمانیم کتاب بخوانیم برای شکست ویروس کرونا همت گماشته‌اند تقدیر و تشکر صمیمانه خود را تقدیم کرده و از خداوند متعال موفقیت روزافزون همراه با صحت و سلامتی را برای این عزیزان مسالت دارم.

شهروندان قمی برای طرح هرگونه پرسش در مورد ویروس کرونا می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳۶۶۲۰۰۲۳، ۳۶۶۲۰۹۹۹، ۳۶۷۰۶۰۳۰ و ۳۶۷۰۴۳۶۸ (با پیش‌شماره ۰۲۵) تماس بگیرند و یا برای کسب آخرین اخبار از دانشگاه علوم پزشکی قم به کانال آن به نشانی webdaqom@ در فضای مجازی و یا تارنمای آن به نشانی اینترنتی www.muq.ac.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/17752
اخبار مرتبط

نظرات شما