با وجود پیگیری‌های متعدد؛

بازی صندوق هنرمندان با اعصاب و روان هنرمندان/ ایراد سایت بیمانو بعد از 4 ماه هنوز برطرف نشده است + سند

حمایت‌های حداقلی صندوق هنرمندان از اصحاب فرهنگ و هنر باردیگر خبرساز شده است و مشخص نیست چه زمانی مسئولان این صندوق حاضر به پاسخگویی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، صندوق اعتباری هنر که درواقع به‌منظور ارائه خدمات به هنرمندان ایجادشده است نه‌تنها نتوانسته خدمات شایسته‌ای را به آن‌ها ارائه بدهد بلکه در ارائه خدمات حداقلی نیز نتوانسته خواسته‌های اعضایش را برطرف کند.
یکی از ایرادت اصلی که به این صندوق وارد است در خصوص بیمه تکمیلی هنرمندان و سامانه‌ای است که برای این کار در نظر گرفته‌شده است.
نکته اول این‌که این سامانه بیش از 4 ماه است که غیرفعال بوده و پیگیری پیاپی هنرمندان و خبرنگاران درنهایت به اینجا ختم شده که این سایت در حال بروز رسانی است.


جالب این‌که در صورت بارگذاری اسناد هزینه‌ای بیمه طرف قرارداد نیز به دلیل اتمام زمان امکان پرداخت ندارد.
نکته دیگری که از اشکالات جدی این صندوق است کارشناسان خود این صندوق هستند که هرزمانی که تماس گرفته شود بالای 45 دقیقه باید منتظر ماند تا در صورت امکان بتوان با کارشناس صحبت کرد البته در بیشتر موارد بعد از گذشت مدت‌زمان زیادی به‌صورت خودکار تماس قطع می‌شود.
حال این‌که سید حسین سیدزاده مدیرعامل این صندوق هر بار از ارائه خدمات متنوعی سخن می‌گوید که در عمل محقق نمی‌شود که نمونه آخر آن‌هم تمدید سه‌ماهه بیمه تکمیلی بوده که هنوز محقق نشده است.
به‌هرحال انتظار می‌رود که صندوق اعتباری هنر باری از دوش اصحاب فرهنگ و هنر بردارد نه این‌که با این‌گونه پشتیبانی و حمایت‌ها تنها در مقام حرف به داد هنرمندان برسد.
انتهای پیام/110


http://qomefarda.ir/20836
اخبار مرتبط

نظرات شما