در آیین رونمایی از صفحات فضای مجازی کنگره شهدای استان قم مطرح شد؛

حضور در فضای مجازی یکی از برنامه‌های کنگره شهدای استان قم است / تولید برنامه‌های مختلف در فضای مجازی با الگوگیری از سیره شهدا

در آیین رونمایی از صفحات فضای مجازی کنگره شهدای استان قم بر اهمیت حضور در فضای مجازی تأکید و از برنامه‌های مختلف قرارگاه فضای مجازی رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، آیین رونمایی از صفحات فضای مجازی کنگره شهدای استان قم ظهر امروز در سالن رضوان شهرداری با حضور علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ کبیری پور معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام علی ابن ابی‌طالب (ع)، احمد حاجی‌زاده رئیس ستاد کنگره شهدای استان قم و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.


معرفی شهدای نهضت جهانی اسلام یکی از برنامه‌های مهم کنگره ملی شهدا: در فضای مجازی است

عبدالمجید تناور مدیر تولید فضای مجازی کنگره ملی شهدا در این مراسم اظهار داشت: زمانی که ستاد کنگره شهدای قم تشکیل شد کارگروه‌هایی مختلفی تشکیل شد که قرارگاه فضای مجازی نیز در ذیل این کارگروه‌ها تشکیل شد.
وی ادامه داد: ترویج سبک زندگی شهدا در فضای مجازی یکی از اهداف تشکیل این قرارگاه است تا عطر و بوی شهدا فضای مجازی را معطر کند.
تناور به تولیدات این قرارگاه اشاره کرد و بیان داشت: تولید انیمیشن، پادکست، بازی‌های رایانه‌ای، عکس نوشت، کلیپ و ... را از جمله تولیدات این قرارگاه عنوان کرد.
وی تأکید کرد: استان قم افتخار دارد که میزبان هزار و 300 شهید شهدای نهضت جهانی اسلام است که همین موضوع کار ما را سخت کرده است.
مدیر تولید فضای مجازی کنگره ملی شهدا بیان داشت: معرفی شهدای نهضت جهانی اسلام یکی از برنامه‌های مهم ما در فضای مجازی است.
وی به کار شبانه‌روزی نیروهای انقلاب در این زمینه اشاره کرد و گفت: انتظار می‌رود با زحمات شبانه‌روزی فعالان عرصه فضای مجازی تولیدات فاخری در این زمینه تولید و در معرض عموم قرار بگیرد.

حضور در فضای مجازی یکی از برنامه‌های اصلی ستاد کنگره شهدای استان قم است
احمد حاجی‌زاده نیز در این مراسم اظهار داشت: امسال برنامه‌های متنوعی را در راستای پاسداشت یاد و خاطره‌ای شش هزار و 90 شهید قم اجرا خواهیم کرد.
وی ادامه داد: در همین راستا ما افتتاح بوستان شهدا با غرس 6 هزار 90 نهال به نام شهدا را برای اولین کار در کشور در قم اجرایی کردیم.
  حاجی‌زاده بیان داشت: در روزهای گذشته از آثار و تولیدات فرهنگی در زمینه ایثار و شهادت هم رونمایی شد که بسیار حائز اهمیت بود.

وی ادامه داد: افتتاح پارک شهید زین‌الدین و توزیع 30 هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند در کنار برگزاری مراسم سالگرد شهادت شهید زین‌الدین از دیگر برنامه‌های ستاد کنگره شهدای استان قم است.
 حاجی‌زاده حضور در فضای مجازی را یک فرصت برشمرد و بیان داشت: رهبر انقلاب تأکید ویژه‌ای روی فضای مجازی دارند و بارها بر اهمیت حضور در این فضا تأکید کرده‌اند به همین علت یکی از برنامه‌های اصلی کنگره حضور در این فضا است.
وی تأکید کرد: جنگ نرم با تمام قوت شروع و وارد همه خانه‌ها شده است و نیاز است که این در جنگ با قدرت حضور پیدا کنیم.
در پایان این مراسم نیز از صفحات مجازی کنگره شهدا رونمایی شد.


انتهای پیام/110


http://qomefarda.ir/21741
اخبار مرتبط

نظرات شما