شغل دوم بازیگران سریال آقازاده چیست؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،سریال آقازاده از سریال های پربیننده شبکه نمایش خانگی در سال ۹۹ است که به دلیل داستانی که دارد و شباهت سازی های ذهنی که مخاطبانش با کاراکترهای واقعی این روزهای عرصه سیاست و اقتصاد و فرهنگ کشور می کنند، جذابیت های بسیاری را به ارمغان آورده است. سکانس های جنجالی سریال آقازاده در پاییز ۹۹، همچنان در کانال های شبکه های اجتماعی دست به دست می شود تا روایتگری از واقعیت های دردناک جولان ژن خوب ها و مفسدان اقتصادی در چپاول ثروت ملی ایرانیان در سالهای پایانی سده چهاردهم شمسی باشد.

به نظر می رسد میزان استقبال از سریال آقازاده در پلتفرم های اینترنتی بیشتر از سریال مانکن بوده باشد. این که آیا سریال قورباغه هومن سیدی می تواند رکورد آقازاده را جابجا کند یا خیر باید منتظر بود.

سریال آقازاده با همه نقدها و انتقاداتی که فنی و سناریویی به آن وارد شده است، نوشته حامد عنقا به کارگردانی بهرنگ توفیقی است. بازیگر اصلی داستان، نیما بحری با بازی امیرآقایی است. این سریال ۳۸ قسمتی، کلکسیونی از سلبریتی های سینما و تلویزیون و تئاتر را در خود جای داده است. در ادامه برای افرادی که در چند و چون روابط شخصیت های سریال آقازاده نیستند، خلاصه ای از وضعیت بازیگران سریال آقازاده را شرح می دهیم و به شغل دوم برخی از آن ها اشاره می کنیم.

 • امیر آقایی بازیگر نقش نیما بحری در سریال آقازاده، همان ابوذر شریفی است که پسر ناتنی امیر است.
 • امین تاریخ بازیگر نقش حاج رضا تهرانی است و همسر شریفه و پدر حامد و پدر شوهر راضیه محسوب می شود.
 • مهدی سلطانی، بازیگر نقش امیر بحری است که همسر سارا و پدر ناتنی نیما و دوست حاج رضا می باشد.
 • امین حیایی، بازیگر نقش بهروز بهرامی در سریال ٖآقازاده، وکیل و دوست نیما است.
 • نیکی کریمی، بازیگر نقش تینا فضلی راد، نوازنده و کارمند و دوست نیما و راضیه است.
 • کامبیز دیرباز، بازیگر نقش شهنام در سریال ٖآقازاده، نوچه و دوست نیما است.
 • جمشید هاشم پور، بازیگر نقش حاج حسن در سریال ٖآقازاده، از مقامات رده بالا در قوه قضاییه نشان داده می شود.
 • لعیا زنگنه بازیگر نقش شریفه است که همسر حاج رضا و مادر حامد و مادر شوهر راضیه محسوب می شود.
 • ثریا قاسمی نیز در نقش احترام خانم ، مادر بزرگ راضیه است.
 • دیبا زاهدی در نقش سارا فضلی راد، همسر امیر و دوست راضیه است.
 • محمد حسین لطیفی نیز در نقش حاج محسن، مقام امنیتی است.
 • مهدی کوشی نیز همان الکس است و دوست نیما محسوب می شود. مهدی کوشکی پارتنر سابق ریحانه پارسا پیش از ترک ایران به سمت استانبول است.

امیرآقایی مثل امیر حسین آرمان و محمد رضا گلزار، عکس های کت و شلواری بعضا در اینستاگرامش می گذارد. به نظر می رسد او مدیریت یک مزون لباس مردانه را در اختیار دارد.

شغل دوم بازیگران سریال آقازاده چیست؟

دستخط امیر آقایی برای حمایت از کسب وکار فالوئرهایش

امیرآقایی عکاس حرفه ای است و این را در ۲۰۰ پستی که به اشتراک گذاشته می توان دریافت. امیرآقایی مجرد است و به همراه خواهرش (نرمین)، یک مزون  را  راه اندازی کرد.

مهدی سلطانی متولد سال ۱۳۴۰ است و در سریال آقازاده، از نقش های اصلی است. او دکترای بازیگری از دانشگاه اوینیون فرانسه بوده و مثل مسعود فراستی، منتقد خاص سینمای ایران، تحصیلات هنری خود را در فرانسه انجام داده است.

مهدی سلطانی عضو هیات علمی و استادیار دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران است و در سینما با مرد نقره ای به کارگردانی محمد حسین لطیفی در سال ۹۸ دیده شد.

شغل دوم بازیگران سریال آقازاده چیست؟

اینستانوشته ای از دکتر مهدی سلطانی سروستانی

مهدی سلطانی هم مثل امیرآقایی، ۱ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. بهنوش بختیاری و رضا کیانیان از فالوئرهایش هستند.

لعیا زنگنه هم از بازیگران سریال آقازاده، اگر چه فرزند مهندس یاشار زنگنه از مدیران سابق نظام مهندسی استان اصفهان است، اما فعالیت ساخت و ساز ندارد.

شغل دوم بازیگران سریال آقازاده چیست؟

امین حیایی که نقش وکیل را بازی می کند، کافه ای را در لواسان، مدیریت می کند و مثل شهاب حسینی، عاشق کافه گردی و مدیریت کافه است. امین حیایی و همسرش در لواسان، کافه  دارد که اینستاگرام کافه وانیل امین حیایی در سال های اخیر در تبلیغات تلویزیونی نیز فعالیت دارد . امین حیایی گاهی برای مشتریانش در کافه گیتار هم می نوازد.

شغل دوم بازیگران سریال آقازاده چیست؟

امین تارخ از دیگر هنرپیشه های سریال آقازاده، کارگاه آزاد بازیگری در تهران دارد که گویا در فهرست نخستین کارگاه های بازیگری پایتخت نیز محسوب می شود که سال ۱۳۷۳ در تهران تاسیس شد. امین تارخ حضور فعالی در اینستاگرامش ندارد.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/21951
اخبار مرتبط

نظرات شما