آیت‌الله جنتی کتب خود را به کتابخانه آستان حضرت معصومه(س)اهدا کرد

رییس مجلس خبرگان رهبری، با حضور در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت، حضرت معصومه(س) بخشی از کتاب‌های شخصی خود را به کتابخانه آستان مقدس اهدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، آیت الله احمد جنتی درحاشیه اهدای کتب خود به کتابخانه حرم حضرت معصومه(س) گفت: کتاب‌هایی که به کتابخانه حرم حضرت فاطمه معصومه(س) تقدیم می‌کنم را در زمان احتیاج، تهیه می‌کردم، هر چند دستم خیلی باز نبود و درحد توانم کتاب‌های مورد احتیاج که بیشتر کتاب‌های علمی نیز بودند را می‌خریدم و در منزل نگه‌داری و در فرصت مناسب مطالعه می‌کردم.

وی ادامه داد: تعداد بسیار کمی از کتب که احتمال می‌دهم به آن‌ها احتیاج پیدا کنم را نگه داشتم هر چند آن‌ها را هم درآخر باید به کتابخانه آستان اهداء کنم تا مورد استفاده آقایان، علما و طلابی قرار گیرد که به خاطر گرانی و نداشتن توانایی مالی در تهیه کتب به کتابخانه حرم مطهر مراجعه می‌کنند. به امید خدا که این کار از باقیات الصالحاتی باشد که برای من بماند و مورد قبول درگاه الهی قرار گیرد.

رییس مجلس خبرگان رهبری گفت: این کتاب‌ها ناقابل است اما کرم خداوند متعال زیاد است؛ «یَقْبَلُ الْیَسِیرَ، وَیَعْفُو عَنِ الْکَثِیرِ»، عمل اندک را می‌پذیرد و از گناه بسیار در می‌گذرد، من با همه وجودم اعتراف می‌کنم عملم کافی و قابل نیست اما کرم و و رحمت واسعه خدا زیاد است، امیدوارم خداوند ما را هم از صالحین قرار دهد.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/23378
اخبار مرتبط

نظرات شما