صبح امروز رخ داد؛

حریق در ساختمان 7طبقه و مصدومیت آتشنشانان قمی +تصاویر

ساعت 7 صبح امروز یک ساختمان 7طبقه در خیابان آزادگان قم دچار حریق شد در این حادثه دو آتش نشان ماسک تنفسی خود را در اختیار کودکان حادثه دیده قرار داده و خود دچار مصدومیت شدند.

 ساعت 7 صبح امروز یک ساختمان 7طبقه در خیابان آزادگان قم دچار حریق و محبوس شدن تعدادی از شهروندان شد که حمید کریمی مسئول روابط عمومی آتش نشاتی قم در این زمینه در گفتگو با خبرنگار قم فردا اظهار داشت: ساعت7:16 حریق یه ساختمان 7 طبقه به آتشنشانی قم اعلام شد.

وی گفت: بلافاصله تیم های عملیانی اعزام شده و آتش سوزی در اپارتمان هفت طبقه مهار و  بیش از بیست نفر از ساکنین که مبحوس شده بودند  توسط نیروهای عملیاتی آتش نشانی در خیابان ازادگان قم نجات پیدا کردند.

کریمی بیان داشت: با حضور به موقع وتلاش نیروهای عملیاتی آتش نشانی اتش سوزی در اپارتمان هفت طبقه در خیابان ازادگان مهارشد این اتش سوزی که در طبقه منفی یک (پارکینگ)بود و یک خودروی طعمه حریق شده بودباعث سرایت دود به کل ساختمان از طریق سرویس راه پله شده بود که ساکنین به طور کامل در طبقات محبوس شده بودند که با تلاش نیروهای عملیاتی آتش نشانی در قالب تیم های اطفاء حریق و نجات همزمان از طریق نردبان نجات و نیروهای تیم نجات ساکنین از محل خارج و حریق اطفاء گردید.

مسئول روابط عمومی آتش نشانی قم افزود: دو آتش نشان هم به علت اینکه ماسک تنفسی خود را در اختیار کودکان محبوس شده قرار داده بودند دچار دود زدگی شدن که توسط اورژانس در محل اقدامات لازم پزشکی در خصوص بهبودی این آتش نشانان فداکار انجام گردید.

کیفیت پائین تصاویر به علت عکس برداری حین عملیات است.

انتهای پیام/170
گالری عکس
http://qomefarda.ir/2714
اخبار مرتبط

نظرات شما