نهمین محموله کمکهای مردمی قم به مناطق سیل زده ارسال شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم گفت: نهمین محموله کمک های مردمی این استان در قالب سه دستگاه کامیون به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محمد گلفشان  با بیان اینکه هدایای جمع آوری شده توسط خیرین داوطلب جمعیت هلال احمر استان پس از تفکیک و بسته بندی به مناطق سیل زده ارسال شده است، افزود: این محموله شامل، آب معدنی، پوشاک، پتو، مواد شوینده و بسته های بهداشتی و اقلام غذایی و کنسرو بود.
وی با اشاره به درخشش مردم قم در اعتماد به جمعیت هلال احمر، بیان کرد: سهم مشارکت مردم استان قم در جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی تا کنون بیش از 15 میلیارد ریال بوده است.
گل فشان با اشاره به ادامه جمع آوری کمک های مردمی، گفت: عموم مردم می توانند کمک های نوع دوستانه خود را از قبیل موادغذایی که زمان مصرف بیش از 6 ماه دارند، پوشاک نو و اقلام بهداشتی در راستای کمک به هموطنان سیل زده به جمعیت هلال احمر واقع در خیابان ساحلی و یا خانه های هلال مستقر در مساجد استان تحویل دهند.
وی گفت: مردم نوع دوست استان می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 99999 نزد تمام بانک ها واریز کنند، همچنین شماره کارت 6104337999999996 بانک ملت به نام هلال احمر و 5894631850259730 بانک رفاه و شماره گیری کد دستوری #112 *780 * از دیگر راه های واریز کمک های نقدی به هموطنان سیل زده است.
سیل در نخستین روزهای سال جاری منجربه خسارت های جانی و مالی در برخی از استان های کشور شد.


انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/6518
اخبار مرتبط

نظرات شما