بالاترین امتیاز آسیا، متعلق به تیم علیمنصور

تیم فوتبال ذوب آهن ایران در پایان هفته چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا آمار خوبی از خود به جا گذاشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، شب گذشته دو نماینده فوتبال ایران در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با حریفان خود دیدار کردند. در بازی های دیشب تنها تیم ذوب آهن بود که موفق شد برنده از زمین خارج شود و استقلال هم مثل پرسپولیس مقابل حریف خود شکست خورد.

 

تیم ذوب آهن با بردی که دیشب برابر الوصل امارات به دست آورد، در یک قدمی صعود از گروه خود قرار گرفت. شاگردان منصوریان حالا 10 امتیازی هستند و تنها با یک تساوی دیگر راهی دور حذفی می شوند.

 

اما تیم ذوب آهن با عملکرد امسال خود یک آمار جالب توجه هم به جا گذاشته است. این نماینده آسیایی ایران در پایان چهار بازی خود به امتیاز 10 رسیده است. با نگاهی به امتیازات تیم های دیگر گروه ها، مشخص می شود که 10، بالاترین امتیاز یک تیم در غرب آسیا است و هیچ سرگروهی در این منطقه امتیازات خود را دو رقمی نکرده است.

 

جالب تر اینکه در منطقه شرق هم دو گروهی که بازی های هفته چهارم خود را انجام داده اند، به این آمار نرسیده اند. از دو گروه دیگری که امروز بازی های چهارمشان را انجام می دهند، تنها کاشیما آنتلرز می تواند با پیروزی احتمالی به امتیاز 10 برسد و به این ترتیب در پایان هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا، هیچ تیمی به امتیاز بالاتر از 10 نخواهد رسید و ذوب آهن ایران یا به تنهایی یا به همراه کاشیما، بیشترین امتیاز در آسیا را تا پایان هفته چهارم خواهد داشت.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/7154
اخبار مرتبط

نظرات شما