اسکالونی: خوش شانسیم که هنوز شانس صعود داریم

لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی آرژانتین، به نمایش نه چندان خوب تیمش مقابل پاراگوئه اعتراف کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، آلبی سلسته در دومین دیدار خود مقابل تیم ملی پاراگوئه 1-1 متوقف شد تا کار آنها برای صعود به دور بعد دشوار شود. فرانکو آرمانی در این دیدار با مهار یک ضربه پنالتی از حذف زودهنگام آرژانتین جلوگیری کرد و حالا آنها امیدوار به برتری مقابل قطر و توقف پاراگوئه برابر کلمبیا برای صعود به دور بعدی هستند.

 

 

لیونل اسکالونی گفت: "در اوایل بازی عملکرد خوبی نداشتیم و زمانیکه هم ریتم مناسبی پیدا کردیم ونزوئلا به گل رسید.  این بهترین لائوتارو مارتینز ممکن است و صحبت های بین نیمه باعث بهبود شرایط او شد. زمانیکه شما در خط میانی قدرت بالایی ندارید، با اضافه کردن بازیکنان در بخش هجومی می توانید قدرت حمله خود را افزایش دهید. اگرچه در نیمه دوم عملکرد تبم ملی آرژانتین بهتر شد، اما نتوانستیم همانند نیمه دوم بازی با کلمبیا تیم برتر میدان باشیم و در برخی از دقایق نیز نمایش خوبی ارائه ندادیم.

 

در حال حاضر تنها راه حل ما برای صعود غلبه بر قطر است و طی روزهای آینده این فرصت را داریم تا بهترین روش را برای پیروزی مقابل این تیم پیدا کنیم. باید قطر را شکست دهیم و در آن شرایط نیز صعود ما قطعی نیست، پس شرایط پیچیده است و ما خوش شانسیم که هنوز شانس صعود داریم.

 

ما باید کمی صبور تر بوده و با اعتماد به نفس بیشتری در میدان حاضر شویم و اینگونه در جریان بازی فضاهای لازم پدیدار خواهد شد."
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/9934
اخبار مرتبط

نظرات شما