عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با قم فردا:
عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان این‌که امام حسن (ع) دارای اخلاقی نیکو چهره‌ای زیبا بودند، گفت: معاویه بازور، زر و تزویر در برابر امام ایستاد.
عضو خبرگان رهبری در گفتگو با قم فردا:
عضو خبرگان رهبری بابیان این‌که آزادی زندانیان جرائم غیر عمد زندگی جدیدی به بسیاری از خانواده‌ها می‌دهد، گفت: این‌گونه اقدامات خوشنودی و رضایت پروردگار را در پی دارد.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، ماه ضیافت الهی را فرصت دوباره خداوند به بشر برای پالایش روح و دور شدن از گناهان دانست.
آیت الله حسینی بوشهری:
نائب رئیس اول جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، بسیجیان جهادی و سپاهیان جان بر کف را مردان میدان اقتصاد مقاومتی خواند و بر ارتقای کمی و کیفی فعالیت های آنان تأکید کرد.
استاد حوزه علمیه قم:
استاد حوزه علمیه قم درباره مراسم شب و روز نیمه شعبان تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام گرفته به نظر می رسد قم در احیای شب نیمه شعبان، پیشروتر از همه استان ها باشد.
مراسم تجلیل از پنج نفر از فعالان مهدوی و خادمین دعای ندبه هم‌زمان با رونمایی از نشان ندبه انتظار در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
قم فردا گزارش می دهد؛
مفهوم «انتظار فرج» آن چنان وسیع و گسترده است که در بیان روایات از آن به «برترین اعمال» نام برده شده است؛ امری که نیازمند توضیح و تشریح بیشتر است.
عضو سابق مجلس خبرگان رهبری:
عضو سابق مجلس خبرگان رهبری مبعث حضرت ختمی مرتبت (ص) را نقطه عطف کل تاریخ بشر دانست و بر ضرورت تبلیغ سیره آن حضرت برای مقابله با اسلام هراسی های امروزی تأکید کرد.
رئیس همایش نظریه علم اسلامی:
رئیس همایش نظریه علم اسلامی از برگزاری این همایش در قم با پیام آیت‌الله جوادی آملی خبر داد.
حجت‌الاسلام پارسانیا:
رئیس کمیته‌ای علمی همایش نظریه علم اسلامی پاسخ به نیاز فرهنگی جامعه را مهم‌ترین هدف این همایش عنوان کرد.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم خبر داد:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم از انجام 429 بازدید نظارتی از اماکن اقامتی، مراکز پذیرایی و بین راهی، دفاتر خدمات مسافرتی و مراکز اقامتی موقت استان از ابتدای اجرای طرح نوروزی خبر داد.
عضو مجلس خبرگان رهبری:
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه باید فضا برای حضور نیروهای جوان و نخبه از سوی دستگاه های دولتی و حاکمیتی فراهم شود، گفت: قطار انقلاب با کمک جوانان شتاب مناسبی می گیردالبته می بایست از تجربه نسل های گذشته هم استفاده کرد.
استاد حوزه علمیه قم:
استاد حوزه علمیه قم، دوران زندگی امام علی النقی (ع) را دوران آغاز زمینه سازی برای عصر غیبت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف دانست و گفت: امام هادی (ع) از هر فرصتی برای تبیین این دوران بهره می بردند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/1