مدیر شبکه سلطان:
مدیر شبکه اسلامی سلطان با اشاره به اینکه هدف اصلی این شبکه انتقال پیام قرآن و اهل بیت(ع) است، گفت: شبکه‌ تلویزیونی سلطان دریچه‌ای برای گفتمان بین ادیانی است و پیام‌ها و معارف مشترک میان اسلام و دیگر مذاهب را به جهانیان ارائه می دهد.
مدیر مرکز جهانی شیعه شناسی:
مدیر مرکز جهانی شیعه شناسی گفت: در حال حاضر در عصر انقلاب وب هستیم و باید از این فضا معارف بلند و سعادت آفرین اسلام را به مخاطب جهان غرب معرفی می کند.
با حضور آیت‌الله محمدجواد فاضل لنکرانی؛
پژوهشگران برتر مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) با حضور آیت‌الله محمدجواد فاضل لنکرانی، تجلیل شدند.
دبیر علمی کنگره حضرت آمنه(س)
دبیر علمی کنگره حضرت آمنه(س) با اشاره به اینکه ۲۶ جلد کتاب برای کنگره حضرت آمنه(س) به رشته تحریر در آمده است، گفت: حضرت آمنه(س) بهترین الگو برای زنان و مردان جامعه امروز است.
رئیس ستاد برگزاری کنگره حضرت آمنه(س):
رئیس ستاد برگزاری کنگره حضرت آمنه(س) با اشاره به مشارکت مؤلفان عراقی و هندی در کنگره حضرت آمنه(س)، گفت: حضرت آمنه سلام‌الله علیها شخصیت بزرگی هستند که در لابه‌لای تاریخ ناشناخته مانده است.
دبیر علمی کنگره آیت الله العظمی شاهرودی:
حجت الاسلام والمسلمین نظری شاهرودی با اشاره خدمات گرانسنگ علمی آیت الله العظمی حسینی شاهرودی بیان کرد: آیت الله حسینی شاهرودی ۵۰سال به تربیت طلاب و بزرگان حوزه پرداخت.
دبیراجرایی کنگره آیت الله العظمی شاهرودی:
حجت الاسلام والمسلمین عباس نصیری فرد به تشریح بخش های مختلف کنگره آیت الله العظمی شاهروی پرداخت.
در ایام مبارک ماه رجب؛
جشن میلاد امام علی (ع) در دفتر آیت‌الله فاضل لنکرانی در قم برگزار شد.
در گفتگو با کارشناسان مذهبی مطرح شد؛
کارشناسان مذهبی با اشاره به نقش حضرت زینب(س) در زنده نگهداشتن واقعه کربلا بعد از عاشورا، مطرح کردند: حضرت زینب (س) در اسارت نیز والاترین پاسدار حیا و عفاف بود که امروز می تواند بهترین الگو برای بانوان باشد.
حضرت آیت‌الله جوادی آملی با بیان این‌که سید مرتضی مایه فخر جهان اسلام است، گفتند: ایشان از نام‌آوران و بزرگانی بود که وارث علما و انبیا شد.
آیت‌الله ری‌شهری:
رئیس موسسه دارالحدیث گفت: سید مرتضی اسوه معنویت، عقلانیت و عمل است که باید چهره‌ای واقعی ایشان معرفی شود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این‌که حوزه علمیه بغداد در قرن چهارم از جهان تشیع صیانت کرد، گفت: فقه شیعه در دوره مکتب بغداد تحول جهش گونه‌ی قابل‌توجهی را پیدا می‌کند به طور که در ادبیات، تاریخ و.. نیز این تحولات قابل‌مشاهده است.
هم‌زمان با سالروز ولادت امام علی (ع)؛
آیین رونمایی از آثار کنگره بین‌المللی سید مرتضی علم‌الهدی هم‌زمان با سالروز ولادت امام علی (ع) در قم برگزار شد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3