مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان قم:
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان قم از حرکت کاروان نمادین اعزام رزمندگان قم به جبهه های حق علیه باطل به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد، گفت: نسل امروز باید با دفاع مقدس آشنا باشند تا بتوانند آگاهانه در جهت حفظ امنیت کشور تلاش کنند.
مردم شهر قم در طول 8 سال دفاع مقدس بیش از 4 هزار و 345 شهید تقدیم نظام و انقلاب کردند و نشان دادند در ایثار و شهادت هم به‌مانند انقلاب در صف اول قرار دارند.
در حالی که برخی از فرزندان مسئولان به اسم آقازاده خود را ژن برتر می دانند هستند آقازاده های واقعی که با وجود اینکه پدرانشان از مقامات بالای کشور بودند خود را از مردم می دانستند و خود را فدای مردم کردند از جمله شهید حسن عرب که هنگام شهادتش، پدرش محمد عرب معاون وزیر امور خارجه بود.
به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس؛
جمعی از بسیجیان و اعضای هیئات مذهبی قم، در آستانه هفته دفاع مقدس و همزمان با ایام عزاداری سیدالشهدا (ع) و به منظور زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان والامقام، هر روز در منزل یک شهید بزرگوار محفل روایتگری، مرثیه سرایی و روضه برپا می‌کنند.
باغ ‌موزه انقلاب و دفاع مقدس قم امروز با حضور مسئولین کشوری و استانی و به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور جمعی از مسئولان لشکری و کشوری افتتاح شد.
به بهانه آغاز هفته دفاع مقدس؛
بنی‌صدر می‌گفت “خاک بدهیم زمان بگیریم” بیچاره نمی‌فهمید که دعوا بر سر همان یک وجب خاک بود
همسر شهید مدافع حرم مطرح کرد؛
همسر شهید مدافع حرم با اشاره به اینکه شهدا اربعین را باب شهادت می دانستند گفت: شهید عربی ارتباط احساسی و عاطفی زیادی با شهدای دفاع مقدس برقرار می‌کردند برای من که همسر وی بودم قابل توصیف نیست و تصور نمی کنم بتوانم این ارتباط را در کلام گنجانده و بیان کنم همه ساله در ایام هفته دفاع مقدس از نمایشگاه ها و برنامه های دفاع مقدس استقبال می‌کردند.
از امشب ساعت 22.15 روی آنتن شبکه سه سیما به مدت یک هفته؛
به مناسبت گرامیداشت هفته‌ی دفاع مقدس، ویژه‌برنامه‌ی تلویزیونی «روایت حبیب» در هفت قسمت به بررسی زندگی و زمانه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دوران دفاع مقدس می‌پردازد.
رضایی سازنده مستند سلیم با اشاره به اینکه مستند سلیم روایت گر زندگی شهید سلیم قنبری رئیس دادگستری روانسر بود گفت: نحوه شهادت شهید قنبری مظلومانه بود که قاتل جلوی چشم فرزندان خردسال شهید او را ترورمی کندو یکی از کودکان نیز مصدوم می‌شود.
سیر صعودی ویروس کرونا در قم ؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: قدرت سرایت ویروس کرونا در قم بالا رفته و حدود ۷۵ درصد نمونه های گرفته شده در این استان مثبت می‌شود.
مسؤل سازمان بسیج هنرمندان قم خبر داد:
مسؤل سازمان بسیج هنرمندان قم از حرکت کاروان نمادین اعزام رزمندگان قم به جبهه های حق علیه باطل به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.
هم زمان هفته دفاع مقدس؛
هم زمان با هفته دفاع مقدس نشست هم اندیشی پیشکسوتان جهاد و ایثار در قم برگزار شد.
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی:
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به هراس دشمنان از الگوگیری کشورها از دفاع مقدس، گفت: دفاع مقدس روشن ترین مصداق و نمونه بارزی از تاثیر مقاومت در پیروزی و پیش بردن اهداف و ارزش های انقلابی و اسلامی ملت ایران است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/1