مدیر حوزه های علمیه گفت: جامعه هنری حوزه باید روی پای خود ایستاده و آتش به اختیار پیش برود و سپس ما را به همراه خود بکشاند.
به دلیل محدودیت در برگزاری راهپیمایی روز ملی عفاف و حجاب، امسال راهپیمایان می‌توانند به صورت مجازی در راهپیمایی شرکت کنند.
دهه هشتادی ها در مکتب حاج قاسم؛
دختر نوجوان قم که حافظ قرآن است وصیت نامه حاج قاسم سلیمانی را حفظ کرد.
دبیر شورای‌عالی حوزه گفت: در دوره جدید شورای عالی حوزه‌های علمیه و در چند جلسه ای که از تشکیل دوره جدید می‌گذرد، بحث مسکن و معیشت طلاب و همچنین منابع پایدار حوزه را در دستور کار خود داریم تا ان‌شاءالله بتوانیم به راهکارهای جدیدی برای حل این مشکلات برسیم.
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه با اشاره به اینکه هجرت امام رضا(ع) به ایران دارای برکات بسیاری بوده و هست، گفت: خدمت خالصانه و صادقانه از توصیه های امام رضا(ع) به مسئولین است.
برگزاری باشکوه و موفق اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم بی گمان یکی از به یادماندنی ترین روزهای فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی در شهر کریمه اهل بیت (س) بود که به همت و تلاش فراوان جمعی از بسیجیان و فعالان این عرصه رقم خورد.
در همایش جایگاه امام رضا (ع) در فرهنگ مطرح شد؛
محققان و اندیشمندانی از کشورهای مختلف جهان با اشاره به جایگاه اهل‌بیت (ع) در این کشورها از وجود لابی‌های صهیونیستی برای انزوای مذهب شیعه و عدم بهبود روابط کشورمان با کشورهای دیگر خبر دادند.
گزارش تصویری؛
برنامه عصر شعر نجمه ویژه بانوان عصر امروز با حضور بانوان رضوی برگزار شد.
ویژه‌برنامه عصر شعر بانوان رضوی به مناسبت دهه کرامت با حضور بانوان شاعر در قم برگزار می‌شود.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم بااشاره به اقدامات جزیره ای در بحث حجاب، گفت: در مسئله حجاب همه ارگان ها و دستگاه وظیفه دارند و باید در این زمینه فعالیت کنند چرا که ترویج بی حجابی و بی بندوباری از برنامه های دشمن است.
مراسم عقد ازدواج 8 زوج امام‌رضایی با حضور خادمان حرم مطهر امام‌ رضا علیه‌السلام و پرچم‌گردانی پرچم نورانی گنبد مطهر آن امام همام در میعادگاه عاشقان، مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
با حضور سجاد عمرانی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم و خیرین نیک اندیش، اعضای هیات مدیره انجمن خیّرین کتابخانه‌ساز استان انتخاب شدند.
نشان و سند هویت بصری کنگره ملی شهدای استان قم با حضور تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) و جمعی از مسئولان استانی رونمایی شد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/1