رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس:
مجتهدی زاده با اشاره به اینکه دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی به جنگ نرم روی آورد گفت: نقش بانوان در جنگ نرم بسیار برجسته است ، در قیام عاشورا نقش اصلی را حضرت زینب(س) ایفا کرد، باید خانواده شهدا زینب گونه بعد از شهادت عزیزانشان به دنبال بیداری در جوامع باشند.
کارشناس مسائل مذهبی در گفتگو با قم فردا:
کارشناس مسائل مذهبی گفت:گاهی مشاهده می‌شود بانوان در روز تاسوعا و عاشورا باحجاب نامناسب به تماشای دسته‌های عزاداری ایستاده‌اند این مسائل در عزاداری‌ها قابل‌قبول نیست و نه‌تنها این شخص ثوابی نمی‌برد بلکه مرتکب فعل حرام نیز می شود.
کارشناس مذهبی در گفتگو با قم فردا:
این استاد اخلاق حوزه گفت: اخیرا دستگاه قضا عده ای از مدیران کشور را که ظاهر مومنانه داشتند بازداشت کرده است؛ کسانی که ایمانشان ضعیف است و عزادار واقعی امام حسین (ع) نیستند وقتی به سمتی تکیه می کنند، شروع به اختلاس و ثروت اندوزی می کنند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
عضو جامعه مدرسین با اشاره به اینکه باید در هر کاری به یاد خدا باشیم، گفت: امربه‌معروف و نهی از منکر یکی از پیام های مهم امام حسین(ع) در عاشورا است.
رئیس ستاد اقامه نماز استان قم:
رئیس ستاد اقامه نماز استان قم بابیان این‌که برخی از نقاط قم ازنظر مسجد با کمبود مواجه هستند، گفت: بیش از هزار و 200 مسجد و حسینیه در قم وجود دارد که ساماندهی آن‌ها در حال انجام است.
حجت الاسلام بنیادی:
این کارشناس مسائل مذهبی با اشاره به اینکه مکتب کربلا درس های مورد نیاز جامعه را ارائه می دهد ، گفت: کلمات و عبارت ها و سخنرانی های امام حسین(ع) برای تمام تاریخ است پس باید از ظرفیت عظیم محرم و عزاداری ها برای رفع نیاز های اجتماعی جامعه استفاده کرد.
اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کردند:
اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بابیان این‌که اختلافات باید در درون نظام حل شود، گفت: مطالبی که اخیراً بیان‌شده است مناسب نظام نیست و در روزهای آینده حل خواهد شد.
کارشناس مسائل مذهبی در گفتگو با قم فردا:
کارشناس مسائل مذهبی با اشاره به اینکه دشمن ضربه اصلی را از مجالس عزاداری سیدالشهدا خورده است، گفت: در کنار هم بودن و همدلی در ایام محرم و صفر یک امید در میان مردم جامعه به وجود می‌آورد.
آیت‌الله بطحایی:
عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان این‌که باید از افراط‌وتفریط در عزاداری‌های سالار شهیدان پرهیز شود، گفت: وعاظ و مداحان در عزاداری از منابع صحیح و مستدل استفاده کنند.
حجت الاسلام والمسلمین آشتیانی:
معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شناخت درست از هدف قیام امام حسین (ع) را خواستار شد و گفت: مداحان و سخنرانان هدف قیام را در جامعه به‌خوبی تبیین کنند.
کارشناس مذهبی در گفتگو با قم فردا:
کارشناس مذهبی با اشاره به اینکه امام حسین(ع) فقط به شیعه تعلق ندارد، گفت: ماه محرم سبب تعمیق پیوند عاطفی و قلبی بین مردم وخانواده با دین واهلبیت است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم :
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: تعداد صندلی‌های سینما در سال جاری نسبت به سال‌های قبل دو برابر شده و انشالله با ورود بخش خصوصی برای سال 99 به همین میزان صندلی اضافه خواهد شد.
آیت الله توکل:
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اگر اهالی نجران مباهله می کردند نابود می شدند ، گفت: روز مباهله، روز اثبات حقانیت اسلام و اهلبیت(ع) است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

مطالب پیشنهادی
یادداشت
1/1