رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: از زحمات و خدمات ارزشمند مجموعه پرستاری استان قدردانی می‌کنیم که در طول یک سال گذشته مقابل بحران کرونا، سنگ تمام گذاشتند.
رئیسی معاون وزیر بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا از مردم شریف استان قم عذرخواهی کرد.
قم فردا گرارش می دهد؛
با مشارکت بسیجیان طرح محله محور شهید سلیمانی با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در سطح کشور و استان انجام شد که تاثیر بسزایی در کنترل این بیماری داشت که لازم است با همکاری مانع از بازگشت به روزهای قرمز کرنایی شویم.
معاون خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه سلامت دست‌فروش‌ها و مردم، مهم‌ترین اولویت ساماندهی روزبازارهای قم است، گفت: در صورت عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی مجبور به تعطیلی روزبازارها هستیم.
کارشناس ارشد بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران:
کارشناس ارشد بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان این‌که نباید تجربه تلخ خون‌های آلوده در واکسن کرونا تکرار شود، گفت: ساخت واکسن ایرانی بهترین راه‌حل است.
گزارش قم فردا از آخرین وضعیت کرونا در استان؛
بستری شدن 111 بیمار کرونایی در بیمارستان‌های قم نشان می‌دهد که در وضعیت زرد هم نباید این بیماری دست‌کم گرفته شود.
در حاشیه روزهای زرد کرونایی در قم ؛
تعداد اندکی از شهروندان قمی درحالی‌که کرونا را شوخی دانسته و از زدن ماسک خودداری می‌کنند اما برخلاف این نظر آن‌ها کرونا همچنان زنده است و کافی است سری به بیمارستان‌های شهر زده شود.
قم فردا گزارش می دهد؛
بعد از گذشت 311 روز از امروز بیماران کرونایی دیگر در بیمارستان کامکار بستری نمی‌شوند.
نگاهی به روزهای زرد کرونایی در قم؛
تعداد بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های قم همچنان سه‌رقمی است که نشان می‌دهد این بیماری را باید بیش‌ازپیش جدی گرفت.
رئیس مرکز بهداشت قم:
رئیس مرکز بهداشت شهرستان قم با محتمل دانستن وقوع پیک جدید کرونا در این استان گفت: در صورتی که مردم مقررات بهداشتی را رعایت نکنند و پروتکل ها به درستی اجرا نشود احتمال پیک چهارم کرونا در دی و بهمن ماه امسال خیلی زیاد است.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
2 هزار و 500 نیروی جهادی در طرح حاج قاسم سلیمانی در قم در حال فعالیت هستند تا با جداسازی بیماران و افراد مشکوک از انتقال بیماری به افراد سالم جلوگیری شود.
هم زمان با سراسر کشور؛
بسیجیان قرارگاه عملیاتی محله امام رضا (ع) حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی در قم در روزهای اخیر بسیاری از محلات شهر را در منطقه 4 شهرداری در راستای طرح حاج قاسم سلیمانی مورد ارزیابی قرار داده‌اند.
آخرین وضعیت بیماری کرونا در قم؛
بیماری کرونا در استان قم با وجود ورود به منطقه نارنجی همچنان خطرناک است به طوری که دیروز 38 نفر جدید به علت مبتلا به این بیماری بستری شدند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0