استاندار قم:
استاندار قم با اشاره به اینکه موج چهارم کرونا همه کشورهای جهان را وارد بحران کرده گفت: همه شهرهای ایران نیز درگیر موج چهارم کرونا شدند.
وزیر بهداشت در زنجان مطرح کرد؛
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر پرهیز از سیاسی‌کاری در مبارزه با بیماری کرونا گفت: متاسفانه عده‌ای تلاش می‌کنند ویروس کرونا و مرگ مردم را عاملی برای موفقیت در عرصه سیاست بدانند.
متخصص بیماری های عفونی در گفتگو با قم فردا:
این متخصص بیماری های عفونی با اشاره به اینکه در حال حاضر سرماخوردگی نداریم و هر بیماری می تواند کرونا باشد، گفت: هر علامتی مثل تب، آبریزش بینی، عطسه، سرفه می تواند علامت کرونا باشد، کسانی که این علامت ها را دارند باید چند روزی خود را قرنطینه کنند و با دیگر در تماس نباشند.
کارشناس ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با قم فردا:
کارشناس ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان این که مسافرت های نوروزی عامل اصلی پیک چهارم کرونا است، گفت: نباید اجازه سفرهای نوروزی داده می شد.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
بر اساس نظر کارشناسان اصلی‌ترین عامل وضعیت فعلی مسافرت‌های نوروزی و همچنین دورهمی‌هایی بود که در این ایام صورت گرفت تا اکثر استان‌های کشور در وضعیت قرمز کرونایی قرار بگیرند
در پی وضعیت قرمز کرونایی؛
اتاق اصناف مرکز استان قم با صدور اطلاعیه‌ای با اشاره به قرار گرفتن این استان در وضعیت قرمز کرونایی، تعطیلی فعالیت تمام اصناف گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ قم به مدت دوهفته را اعلام کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، درباره آخرین وضعیت مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در این استان گفت: متاسفانه شش نفر دیگر از شهروندان قمی در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.
رئیس بیمارستان حضرت معصومه(س) خبر داد:
رئیس بیمارستان حضرت معصومه(س) گفت: طی دو روز گذشته شاهد افزایش میزان بستری کودکان بیمار با علائم کرونا در بیمارستان هستیم به گونه ای که در حال حاضر ۲۵ نفر از کودکان بستری شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در ۲۴ ساعت منتهی به دوازدهم فروردین ماه جاری، ۴۳ بیمار مبتلا به کرونا در این استان بستری شدند.
استاندار قم:
استاندار قم با اشاره به اینکه اگر پروتکل های بهداشتی رعایت نشود با توجه به موقعیت قم روزهای سختی را در پیش خواهیم داشت گفت: برای کسب ها که در ایام تعطیلات کرونایی آسیب دیدند بسته مشاوره‌ای در حال تهیه است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملت ایران توانست بر یک چالش بزرگ غلبه کند و این پیروزی بزرگی برای ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران بود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با هشدار به خیز دوباره کرونا دراین استان گفت: تست‌های مثبت کرونا و تعداد بستریها درقم افزایش یافته‌است.
کارشناس ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با قم فردا:
کارشناس ارشد دانشگاه علوم پزشکی تهران طولانی شدن بیماری کرونا نباید موجب عدم رعایت اصول بهداشتی شود، گفت: تداوم وضعیت آبی در شهر قم بستگی به رعایت اصول بهداشتی دارد
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/0