خلاقیت ناشر چشم بادامی در طراحی کتاب +عکس

طراح خلاق و خوش‌ذوق ژاپنی کتاب‌های جدیدی را طراحی کرده که فرصت مطالعه در تاریکی مطلق را هم برای علاقه‌مندان به کتاب فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، کتاب و فرهنگ کتابخوانی عامل اصلی پیشرفت جوامع مدرن و توسعه‌یافته محسوب می‌شود و گسترش و انتقال این فرهنگ کارا و سازنده جزو برنامه‌های اساسی کشورهای پیشرفته به شمار می‌آید.

پیشرفت جوامعی چون مردم کشور ژاپن مرهون تلاش و کوشش شبانه‌روزی آن‌ها و همچنین گسترش فرهنگ مطالعه در این جامعه است.

در میان چشم بادامی‌های ژاپنی این رسم و روش قدیمی از مدت‌ها پیش وجود دارد که در مسیر رفتن به مقصد خود، مطالعه را فراموش نمی‌کنند و از کوچکترین زمانی که در اختیار دارند، برای بالا بردن سطح اطلاعات و آگاهی خویش بهره‌مند می‌شوند.

در ادامه این خبر تصویری از کتاب‌های تازه انتشار یافته توسط یکی از ناشران کشور ژاپن را مشاهده می‌کنید که با چاشنی خلاقیت وی راه کتابخوانی در شرایطی که نور کافی برای مطالعه وجود ندارد را تسهیل کرده است.

این طراح ژاپنی کتاب‌هایی را به بازار عرضه کرده که صاحبش می‌تواند در تاریکی و با روشن شدن چراغ ال‌ای‌دی داخل جلد کتاب آن‌ را بخواند و به کتابخوانی بپردازد. جالب است بدانید که وی برای این منظور تمام نوشته‌های کتاب را روی تمام برگه‌ها برش داده و در واقع نور جلد کتاب از میان نوشته‌ها عبور می‌کند و خواندن آن را برای صاحبش راحت می‌کند.

خلاقیت ناشر چشم بادامی در طراحی کتاب +عکس
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/1668
اخبار مرتبط

نظرات شما