فردا ساعت 10 برگزار می شود؛

تجمع مردم قم به مناسبت یوم‌الله 9 دی در مدرسه فیضیه

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد مراسم تجمع مردم قم به مناسبت یوم الله 9 دی صبح یکشنبه از ساعت 10 با سخنرانی آیت الله خاتمی در مدرسه فیضیه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم آمده است: یوم الله ماندگار نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، روز نمایش معجزه الهی، تجلی وحدت ملت ایران حول محور ولایت و نماد ولایتمداری، دیانت، بصیرت، دشمن شناسی، تکلیف گرایی و عمل به هنگام مردم فهیم، متدین و زمان شناس ایران اسلامی است.

در این اطلاعیه تصریح شده است: روزی که با تجلی دست قدرت الهی و خلق حماسه ای بی بدیل با حضور خودجوش امت عاشورایی در عظیم ترین راهپیمایی تاریخ، رذیلانه ترین فتنه آمریکایی-صهیونیستی در هم پیچید و بار دیگر قابلیت و کارآمدی نظام دینی مبتنی بر زعامت ولایت فقیه در عبور عزت آفرین و مقتدرانه از بحران هارا نشان داد و ثابت کرد که اگر همه قدرت‌های مالی و سیاسی جهان در مقابل نظام اسلامی بایستند این نظام قادر است سلحشورانه در مقابل آن ها قد علم کند و با کمترین هزینه، اهداف خود را پیش ببرد.

در این اطلاعیه افزوده شده است: زنده نگه داشتن و بزرگداشت این یوم الله به معنی واقعی کلمه و تبیین دستاوردهای گرانسنگ حرکت در سایه دین، بصیرت افزایی و روشنگری، وظیفه ای همگانی است.

در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم خاطرنشان شده است: در همین رابطه آحاد مردم شریف و متدین خاستگاه انقلاب اسلامی، قم همیشه سرافراز و پیشگام در خلق حماسه ماندگار یوم الله نهم دی ماه را به شرکت پرشور در تجمع باشکوه و حماسی ساعت ۱۰صبح روز یکشنبه نهم دی ماه که همزمان با سراسر میهن اسلامی و با سخنرانی بصیرت افزای آیت الله حاج سید احمد خاتمی در پایگاه فقه و فقاهت مدرسه مبارکه فیضیه برگزار خواهد شد دعوت می‌کند.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/1622
اخبار مرتبط

نظرات شما