فراخوان شرکت در مسابقه کتابخوانی از سوی سازمان بسیج ورزش استان قم

فراخوان شرکت در مسابقه کتابخوانی از سوی سازمان بسیج ورزش استان قم منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، علی بهلولی،رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان قم اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج و نیز با هدف آشنایی بیشتر ورزشکاران عزیز و همراهان این عزیزان اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که توسط مقام معظم رهبری منتشر شده است،ویژه جامعه ورزشی قم کرده است.
علی بهلولی بیان داشت: سازمان بسیج ورزشکاران در راستای رسالت فرهنگی خود،برنامه های متنوع بسیاری را در راستای فرهنگسازی در جامعه ورزش طی یک سال گذشته انجام داده است که در هفته بسیج ویژه برنامه هایی را نیز در حال برگزاری دارد.
وی ادامه داد :مسابقه کتابخوانی ویژه هفته بسیج با محوریت بیانیه گام دوم از امروز آغاز شده است و تمام ورزشکاران و ورزش دوستان می توانند در این رویداد شرکت کنند،منبع این مسابقه کتاب خوانی ،بیانیه گام دوم انقلاب است که علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به (09365193658) در فضای مجازی فایل کتاب را به صورت پی دی اف دریافت و در این مسابقه فرهنگی شرکت کنند.
مسئول سامان بسیج ورزشکاران استان قم خاطرنشان کرد: علاقه مندان از ابتدای آذرماه میتوانند با دریافت سوال و کتاب الکترونیکی در این مسابقه فرهنگی و انقلابی شرکت کنند.
وی در پایان با بیان این که  اجرای برنامه‌های فرهنگی از جمله کتابخوانی ویژه جامعه ورزشی در جهت منویات مقام معظم رهبری و آشنایی با شهدای گرانقدر حتما ادامه دار خواهد بود،گفت: ورزشکاران در عرصه‌های مختلف باید در جامعه الگویی برای تمام اقشار باشند و منش پهلوانی را در سطح جامعه گسترش بدهند.
انتهای پیام/150


گالری عکس
http://qomefarda.ir/29786
اخبار مرتبط

نظرات شما