در عصری زندگی می‌کنیم که پیشرفت علم و تکنولوژی به‌صورت لحظه‌ای شده به‌طوری‌که هر روز باید منتظر یک اختراع و پیشرفت در عرصه‌ای علم و فناوری باشیم.

در این فضای متحول و دگرگون شده، ضرورت دستیابی هر چه سریع‌تر و بهتر مردم به اطلاعات و اخبار، آن هم به‌صورت دقیق و روشن، ما را بر آن داشت که فارغ از جهت‌دهی‌ها و جناح‌بندی‌های سیاسی موجود در داخل کشور به انعکاس هر چه سریع‌تر و بهتر وقایع، رویدادها و مسائل جاری روز کشور و استان قم  بپردازیم.

پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، از سال ۱۳۹۲ کار خود را به‌صورت متمرکز و حرفه‌ای شروع کرده و قصد دارد  با رعایت موازین و قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران و اصل بی‌طرفی به بررسی و تحلیل دقیق  رویدادها و اتفاقات جاری کشور و استان قم بپردازد.

مشی رسانه‌ای قم فردا بیشتر تحلیلی _ خبری بوده به‌طوری‌که خبرنگاران این سایت قصد دارند با تحلیل‌ها و گزارش‌های جامع خود تصویر روشن‌تر و گویاتری از وقایع و اتفاقات را به مخاطبان  انتقال دهند.

این سایت تنها در مسیر آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خط ولایت‌فقیه حرکت خواهد کرد و در این  مسیر به یاری و همکاری شما خوانندگان و مخاطبان نیاز مبرم دارد، باشد که در این مسیر بتوانیم با تحقق آرمان‌های شهدای انقلاب و امام راحل (ره) زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی (عج) را فراهم سازیم .


آدرس :قم خیابان زنبیل آباد روبروی ورزشگاه حیدریان جنب بانک صادرات ساختمان هنر و رسانه طبقه دوم  شماره تماس: ۰۲۵۳۲۹۱۹۰۱۴

صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول عباسعلی محمدی مطلع شماره تماس: ۰۹۱۹۸۷۰۸۶۷۷