در عصری زندگی می کنیم که پیشرفت علم و تکنولوژی به صورت لحظه ای شده به طوری که هر روز باید منتظر یک اختراع و پیشرفت در عرصه ای علم و فناوری باشیم.
در این فضای متحول و دگرگون شده، ضرورت دستیابی هر چه سریعتر و بهتر مردم به اطلاعات و اخبار، آن هم به صورت دقیق و روشن ، ما را بر آن داشت که فارغ از جهت دهی ها و جناح بندی های سیاسی موجود در داخل کشور به انعکاس هر چه سریعتر و بهتر وقایع ، رویدادها و مسائل جاری روز کشور و استان قم  بپردازیم.
پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، از سال 1392 کار خود را به صورت متمرکز و حرفه ای شروع کرده و قصد دارد  با رعایت موازین و قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران و اصل بی طرفی به بررسی و تحلیل دقیق  رویدادها و اتفافات جاری کشور و استان قم بپردازد.
مشی رسانه ای قم فردا بیشتر تحلیلی _ خبری بوده به طوری که خبرنگاران این سایت قصد دارند با تحلیل ها و گزارش های جامع خود تصویر روشن تر و گویاتری از وقایع و اتفاقات را به مخاطبان  انتقال دهند.
این سایت تنها در مسیر آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خط ولایت فقیه حرکت خواهد کرد و در این  مسیر به یاری و همکاری شما خوانندگان و مخاطبان نیاز مبرم دارد، باشد که در این مسیر بتوانیم با تحقق آرمان های شهدای انقلاب و امام راحل(ره) زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) را فراهم سازیم .

آدرس :قم خیابان زنبیل اباد روبروی ورزشگاه حیدریان جنب بانک صادرات ساختمان هنر و رسانه طبقه دوم  شماره تماس: 02532919014
صاحب امتیاز و مدیر مسئول عباسعلی محمدی مطلع شماره تماس : 09198708677