آغاز چرخه انتخابی کشتی آزاد با مسابقات قهرمانی کشور

براساس اعلام دبیر فدراسیون کشتی فعلا برنامه‌ای برای تغییر زمان مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور روزهای 22 تا 24 دی‌ماه به میزبانی گرگان بدون ارفاق وزن برگزار می‌شود که به عنوان نخستین چرخه انتخابی برای پوشیدن دوبنده ملی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در حالی که پیش از این اعلام شده احتمال تغییر زمان این مسابقات به دلیل سفر رئیس‌جمهور وجود دارد اما ابراهیم مهربان دبیر فدراسیون کشتی به فارس گفت که فعلا برنامه‌ای برای تغییر وجود ندارد و مسابقات طبق برنامه از پیش اعلام شده برگزار می‌شود.

مدال‌آوران ایران در رقابت‌های جهانی نروژ از حضور در مسابقات قهرمانی کشور معاف هستند اما ورزشکارانی که در مسابقات جهانی به مدال رسیده‌اند و قصد تغییر وزن دارند باید در این مسابقات شرکت کنند. ملی‌پوشانی که در رقابت‌های جهانی نروژ مدال کسب نکرده‌اند، ملی‌پوشان ایران در المپیک توکیو (به غیر از زارع و یزدانی که در جهانی 2021 مدال کسب کرده‌اند)، مدال‌آوران ایران در رقابت‌های جهانی زیر 23 سال، مدال‌آوران ایران در رقابت‌های جوانان جهان، مدال‌آوران ایران در رقابت‌های جهانی سیزم و کشتی‌گیرانی که از سوی هیأت کشتی در قالب تیم استان‌ها (31 استان) به مسابقات اعزام می‌شوند، موظف به شرکت در قهرمانی کشور هستند.

انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/30453
اخبار مرتبط

نظرات شما