آمار هولناک دیدارهای استقلال مقابل حریف خوزستانی/ فولاد میزبان شود آبی‌ها شکست می‌خورند!

بررسی ۵ دیدار آخر تیم استقلال مقابل فولاد خوزستان حریف هفته آینده تیم فرهاد مجیدی مشخص می‌کند آبی پوشان تهرانی در ۵ دیدار اخیرشان مقابل این تیم خوزستانی سه بار تن به شکست داده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از خبرورزشی تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال تهران از تاریخ چهارم تیرماه سال ۹۹ و در دیدار برگشت لیگ برتر نوزدهم تاکنون پنج بار به مصاف هم رفته‌اند که آخرین بازی شان نیز دیدار رفت فصل جاری در تاریخ هشتم دی ماه در استادیوم آزادی بود. نکته نگران کننده برای طرفداران استقلال و امیدوار کننده برای هواداران فولاد، نتایج این دو تیم در بازیهایی است که فولاد در آن میزبان و استقلال مهمان بوده است. مروری بر نتایج این پنج دیدار بخشی از دلیل این نگرانی را روشن می‌کند.

شکست استقلال در اهواز

استقلال در دیدار برگشت لیگ برتر نوزدهم با نتیجه دو بر یک مغلوب تیم فولاد شد. تک گل استقلال در آن بازی را روزبه چشمی‌در دقیقه ۱۲ به ثمر رساند. اما با اخراج علی کریمی‌در دقیقه ۴۵ و کارت زرد دوم عارف غلامی‌در دقیقه ۶۵ این تیم دقایقی از آن مسابقه را ۱۰ نفره و دقایقی را ۹ نفره به بازی ادامه داد تا در نهایت با گل‎های موسی کولیبالی و مجتبی نجاریان دو بر یک مقابل این حریف تن به شکست بدهد.

شکست دوباره در خوزستان

بازی رفت لیگ برتر بیست و نهم نیز در اهواز برگزار شد. بازی که با نتیجه مشابه دیدار قبلی دو بر یک به سود فولاد به پایان رسید. در آن وریا غفوری برای استقلال زننده گل اول بود. گلی که کاپیتان آبی‌ها از روی نقطه پنالتی و در دقیقه ۶۳ زد. اما فرشاد احمدزاده و لوسیانو پریرا به ترتیب در دقایق ۷۲ و ۹۰ از روی نقطه پنالتی گل‌های برتری تیم فولاد را به ثمر رساندند و استقلال باز هم از اهواز دست خالی به تهران برگشت.

آمار هولناک دیدارهای استقلال مقابل فولاد/ فولاد میزبان شود استقلال شکست می خورد!

اولین برتری در تهران

دیدار برگشت دو تیم در همان فصل در تهران با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید. بازی که در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فصل پیش برگزار شد و امیر ارسلان مطهری در دقیقه هشتاد و دوم موفق شد از روی نقطه پنالتی گل برتری شاگردان فرهاد مجیدی را به ثمر برساند.

باز هم فولاد میزبان برنده شد

این دو تیم در مرداد ماه سال گذشته و در چارچوب دیدار فینال جام حذفی فصل فوتبال گذشته مقابل هم قرار گرفتند که پس از ۱۲۰ دقیقه تلاش و کسب نتیجه تساوی بدون گل، فولاد در ضربات پنالتی با نتیجه ۴ بر ۲ استقلال را شکست داد بود. در آن دیدار و به قید قرعه فولاد میزبان  بود و ورزشگاه نقش جهان اصفهان پذیرای هر دو تیم.

دومین برد آبی‌ها در تهران

آخرین بازی این دو تیم نیز بازی رفت فصل جاری بود که مهدی مهدی پور با یک شوت دیدنی تک گل مسابقه را به ثمر رساند و استقلال توانست سه امتیاز خانگی را از آن خود کند.

آمار عجیب استقلال مقابل فولاد

آمار ۵ سال اخیر مشخص می‌کند استقلال دوبار در اهواز و یک بار در نقش جهان در فینال جام حذفی مقابل این تیم تن به شکست داده و در این مدت هرگز نتوانسته بیرون از خانه تیم جواد نکونام را شکست بدهد. این بار هم بازی حساس استقلال و فولاد در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه و ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه در استادیوم شهدای فولاد شهر اهواز برگزار می‌شود.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/33364
اخبار مرتبط

نظرات شما