گزینه غیرمنتظره یحیی برای خط دفاعی پرسپولیس/ بازیکن خارجی زوج پورعلی گنجی می‌شود

با توجه به ضعف خط دفاعی سرخ ها طی یکی دو روز گذشته یک گزینه جذاب هم پیش روی کادر فنی پرسپولیس قرار داده شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، پرسپولیس چند روز قبل موفق شد تا با مرتضی پورعلی گنجی برای فصل بعد به توافق برسد. این در حالی است که مشکلات خط دفاعی سرخ ها در فصل گذشته به قدری در نتایج این تیم تاثیرگذار بود که بعید به نظر می رسد تیم یحیی با جذب تنها یک بازیکن بتواند مشکلاتش در این نقطه از زمین را برطرف کند.

به این ترتیب یکی از برنامه های پرسپولیس برای فصل آینده جذب یک مدافع میانی دیگر خواهد بود. اما سرخ ها با توجه به اینکه از میان بازیکنان ایرانی گزینه باکیفیتی را سراغ ندارند احتمالا در این پست سراغ جذب یک مدافع خارجی خواهند رفت.

یحیی گل محمدی تصمیم دارد تا رزومه چند بازیکن خاجی را بررسی کند و از میان آنها یک مدافع خارجی جذب کند. هر چند طی یکی دو روز گذشته یک گزینه جذاب هم پیش روی کادر فنی سرخ ها قرار داده شده است؛موسی کولیبالی.

مدافع تنومند فولاد در این سالها جزو بازیکنان باکیفیت خارجی بوده که در لیگ برتر ایران حضور داشته است. کولیبالی طی چند فصل اخیر در فولاد هم نمایش خوبی داشت اما با پایان قراردادش در این تیم فعلا پیشنهاد تمدید را رد کرده است تا احتمال جدایی اش از این تیم قوت بگیرد.

گفته می شود یحیی گل محمدی، نظر مساعدی روی کولیبالی دارد و در صورتی که مدافع بهتری از او پیدا نکند احتمالا این بازیکن 29 ساله با سرخ ها قرارداد خواهد بست.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/33799
اخبار مرتبط

نظرات شما