اولین جدایی قطعی از تیم قهرمان

ژستد برای همیشه از ایران رفت

رودی ژستد مهاجم فرانسوی استقلال برای همیشه ایران را ترک کرد تا بدین صورت جدایی خود را قطعی کرده باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از "ورزش سه"، تنها 24 ساعت پس از برگزاری جشن قهرمانی استقلال در استادیوم آزادی و بر گردن آویختن مدال این رقابت ها، حالا رودی ژستد ایران را به مقصد فرانسه ترک کرده و شواهد نشان می دهد که دیگر بازگشتی در کار نخواهد بود.

پیگیری های خبرنگار ورزش سه نشان می دهد که زننده یکی از مهمترین گل های تیم فرهاد مجیدی در لیگ بیست و یکم شب گذشته چمدان هایش را به مقصد پاریس بست و تمامی وسایل خود را نیز به همراه برد و حتی کلید خانه خود را تحویل داد و یک خداحافظی بدون بازگشت با نزدیکان ایرانی خود داشته است.

این اتفاق در حالی رخ داده که ژستد قراردادی 1 + 1 ساله با استقلال داشت و حضور او در سال دوم منوط به رضایت باشگاه بود. آبی ها می توانستند این قرارداد را فسخ کنند به شرطی که در موعد خاصی به این بازیکن اطلاع می دادند که تمایلی برای فعال کردن بند سال دوم ندارند.

حالا رودی ژستد را می توان نخستین بازیکن جدا شده آبی ها برای فصل بعد نامید. بازیکنی که با گلزنی برابر پرسپولیس، نام خود را در تاریخ استقلال به عنوان اولین بازیکن خارجی این تیم به ثبت رساند که توانسته است در شهرآورد پایتخت دروازه رقیب دیرینه را باز کند.

در قرارداد 1+1 استقلال و ژستد بندی وجود داشت مبنی بر اینکه آبی ها در صورت رضایت از عملکرد ژستد می توانند بند سال دوم حضور او را فعال کنند که این اتفاق رخ نداد و نامه عدم نیاز به ژستد، از سوی آبی ها برای این بازیکن ارسال شد و این بازیکن برای همیشه ایران را ترک کرد.

گل رودی ژستد به پرسپولیس در یکی از حساس ترین مقطع فصل برای مجیدی به ثبت رسید. جایی که پرسپولیس می توانست با پیروزی در دربی، فاصله امتیازی را بسیار کاهش داده و به کسب قهرمانی امیدوار شود ولی ژستد مانع از تمامی این اتفاقات شد.

اینم هم تصاویری از سفر بی بازگشت رودی ژستد به پاریس. او تمامی وسایل و چمدان هایش را جمع کرد تا خاطره خوش گلزنی در دربی، در ذهن هواداران استقلال باقی بماند.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/33939
اخبار مرتبط

نظرات شما