ستاره ایرانی نقش اول نقل و انتقالات تیم فوتبال تراکتور!

سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و تیم بایر لورکوزن آلمان نقش پررنگی در نقل و انتقالات تابستانی باشگاه تراکتور دارد!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، باشگاه تراکتور «قربان بردیف» را به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه برای فصل بعد معرفی کرد. بردیف یکی از مربیان مطرح و سرشناس در فوتبال روسیه است و سابقه کار در تیم‌های روستوف و روبین کازان را با حضور بازیکنان ایران از جمله سردار آزمون و سعید عزت اللهی دارد.

بی جهت نبود که حضور بردیف در تراکتور همه نگاه‌ها را به سمت سردار آزمون برد؛ بازیکن تیم ملی ایران که همواره یکی از نفرات مورد حمایت بردیف در روسیه بود و از مشاوره‌های او برای فعالیت فوتبالی خود بهره می‌برد.

روز گذشته سایت championat روسیه مدعی شد انتصاب بردیف در تراکتور توسط سردار آزمون انجام گرفته است.

به فاصله چند ساعت از این ادعا، آزمون خودش در یک گفتگوی زنده در اینستاگرام، به زوایای مختلف حضور بردیف در تراکتور پرداخت و ضمن تایید تلاش برای راضی کردن بردیف، از ارائه لیست بازیکنان مختلف به این مربی هم خبر داد!

آزمون در این خصوص گفت: یک اتفاق خیلی عجیب در فوتبال ایران رخ داد که این مربی به لیگ برتر آمد. مطمئنم با این مربی سطح فوتبال لیگ برتر قطعاً بالاتر می‌رود. به بردیف ایمان دارم و یک زمانی جزو ۱۰ مربی برتر دنیا انتخاب شده بود. این چیز کمی نیست. خیلی، خیلی خوشحالم که بردیف سرمربی تیمی است که خودم دوستش دارم و هوادارش هستم. راضی کردن بردیف خیلی سخت بود. خیلی راجع به این موضوع سئوال کرده بودید.

وی افزود: وقتی بردیف به ایران آمد شخص مورد اعتمادش من بودم. توانستم او را با لیگ برتر و بازیکنان آشنا کنم. خدا را شکر قبول کرد و توانستم توجیهش کنم که لیگ ایران لیگ خیلی خوبی است و می‌تواند با تراکتور حتی در آسیا مقام خوبی بگیرد.

مهاجم تیم ملی ایران همچنین تایید کرد که در نقل و انتقالات تابستانی تراکتور هم نقش دارد. آزمون گفت: وقتی قربان بردیف آمد باهم جلسه‌ای داشتیم. چند بازیکن را در پست‌های مختلف از من خواست پیدا و معرفی کنم. خدا را شکر توانستم این کار را بکنم. این بار اولم بود به یک مربی این کمک‌ها را می‌کنم. امیدوارم این بازیکنان را بگیرند. این برای تراکتور مهم است. اگر بخواهند تیم قوی درست کنند باید بازیکنان قوی و باتجربه در سطح تراکتور داشته باشند. تراکتور باید جزو سه تیم اول باشد.

آزمون در ادامه از زنوزی مالک باشگاه تراکتور خواست تا به درخواست‌های بردیف عمل کند و سپس خطاب به هواداران تراکتور گفت: دوست داشتم شما درباره نحوه پیوستن بردیف به تراکتور را بدانید. امیدوارم توانسته باشم به شما بگویم با چه سختی او را آوردیم!
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/34434
اخبار مرتبط

نظرات شما