درخواست رقم قابل توجه آقای گل از پرسپولیس/ کدام مهاجم خارجی انتخاب می‌شود؟

مهاجم فصل گذشته تیم مس رفسنجان از باشگاه پرسپولیس رقم قابل توجهی را درخواست کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، تیم پرسپولیس تهران در نقل و انتقالات تابستانی در تمامی خطوط به غیر از خط حمله موفق به جذب بازیکن شده است. از این رو آنها در نظر دارند تا یک مهاجم خارجی را به زودی به هواداران معرفی کنند.

کاسیانو دیاز برزیلی مهاجم خارجی مدنظر باشگاه پرسپولیس است که از هفته‌های پیش زمزمه‌های حضور او در تیم نایب قهرمان فصل گذشته مطرح شد اما او تنها بازیکنی که مذاکرات برای جذبش در پست مهاجم انجام شده، نیست.

گادوین منشا، مهاجم سابق تیم مس رفسنجان که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را هم در کارنامه دارد یکی دیگر از مهاجمانی است که مورد توجه سرخپوشان قرار گرفته است. با این وجود منشا با آگاهی از مذاکرات با کاسیانو، رقم مالی قابل توجهی را درخواست کرده است.

مهاجم ۳۲ ساله درخواست کرده تا برای یک فصل دستمزد ۳۵۰ هزاردلاری دریافت کند که عدد کمی نیست. او درحالی چنین رقمی را طلب کرده که آمار او در فصل پیش اندازه یک ستاره گلزن نمی‌تواند خیال سرخپوشان در خط حمله را راحت کند. او در فصل گذشته اگرچه ۱۴ گل به ثمر رساند اما تنها ۶ گل او در جریان مسابقه زده شد و همین نشان دهند عملکرد متوسط اوست. گفتنی است مهدی عبدی به عنوان مهاجم جوان سرخپوشان فصل گذشته ۷ گل به ثمر رسانده بود.

با توجه به رقم درخواستی منشا به نظر می رسد که باشگاه تهرانی از بین دو مهاجم خارجی تنها یک بازیکن را انتخاب خواهد کرد. دیاز در فصل گذشته طی ۳۰ مسابقه رسمی آمار ۹ گل و ۲ پاس گل از خود بر جای گذاشته است که با توجه به کیفیت بالاتر لیگ پرتغال نسبت به فوتبال ایران، آمار چندان بدی محسوب نمی شود.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/34639
اخبار مرتبط

نظرات شما