واکنش فوری باشگاه استقلال به شایعه جدایی بمب نقل‌وانتقالات/ درخواست باشگاه پرتغالی تایید شد

معاون اجرایی باشگاه استقلال در مورد طلب باشگاه سانتاکلارای پرتغال بر سر انتقال محمد محبی به استقلال توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محمد محبی یکی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال است که در ابتدای فصل با قراردادی قرضی از تیم سانتاکلارای پرتغال به جمع آبی‌پوشان پایتخت پیوست. باشگاه استقلال برای حضور این بازیکن در جمع آبی‌های پایتخت به طور اقساط، باید مبلغی را به حساب باشگاه پرتغالی واریز می‌کرد و ۲۳۰ هزار یورو قسط بعدی طلب باشگاه سانتاکلارا بود که پس از این که پول باشگاه استقلال ۲ بار برگشت خورد، دوباره اقدام به واریز این پول کرد اما مساله‌ای که همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، سکوت باشگاه سانتاکلارا بر سر تایید انتقال کامل این پول است که این مساله باعث شده باشگاه استقلال همچنان نسبت به انتقال این پول کاملا مطمئن نباشد.

امیر سلطانی، معاون اجرایی باشگاه استقلال درباره قسط دوم طلب باشگاه سانتاکلارا بر سر انتقال محمد محبی به استقلال گفت: مشکلاتی که بر سر انتقال پول وجود دارد باعث شده باشگاه استقلال دچار دردسر شود. زمانی که آقای فتح‌الله‌زاده به باشگاه استقلال آمدند، تلاش کردند تا پول را به حساب باشگاه پرتغالی واریز کنند. تا اینجای کار، صراف پول را به حساب این باشگاه پرتغالی زده است اما همچنان این پول به طور کامل تایید نشده است. در حال حاضر تمام تلاش باشگاه بر این است که در نهایت این مشکل را برطرف کند.

او درباره نامه باشگاه سانتاکلارا به باشگاه استقلال و هشدار در خصوص پرداخت نکردن مطالبات سانتاکلارا و بازگشت محبی به این باشگاه پرتغالی گفت: پروسه‌ای که باشگاه دارد طی می‌کند، یک پروسه کاملا طبیعی است. سانتاکلارا طلبی از باشگاه استقلال دارد و اگر این طلب پرداخت نشود، آن‌ها موظف هستند که نامه‌نگاری‌های مورد نظر را انجام دهند. این مسائل چیز خاصی نیست که بخواهد مشکل‌ساز شود. به محض اینکه پول به دست این باشگاه پرتغالی برسد،‌ این نامه‌ها به بایگانی می‌رود اما اگر این طلب پرداخت نشود، این نامه‌ها تبدیل به اسناد خواهد شد. الان آقای فتح‌الله‌زاده، شبانه‌روز در حال فعالیت است تا بتواند با تهیه منابع مالی این مطالبات را به سرانجام مشخصی برساند.

سلطانی درباره مطالبات آندره‌آ استراماچونی و در پاسخ به این سوال که آیا فیفا برای پرداخت طلب این مربی ایتالیایی تذکری به باشگاه استقلال داده است؟ گفت:‌ تا آنجایی که من می‌دانم، فیفا فعلا چیزی نگفته و ان‌شاء‌الله این پول هم پرداخت می‌شود. فیفا سر این مسائل بسیار سخت‌گیری می‌کند و خیلی حساس است. پرداخت کردن طلب این مربی به زبان خیلی راحت است اما در عمل کار سختی است و طلب این مربی، رقم زیادی است.انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/37918
اخبار مرتبط

نظرات شما