تهیه کننده برنامه های ورزشی تلویزیون؛

طارمی الگویی موفق برای بازیکنان تیم ملی فوتبال است

تهیه کننده برنامه های ورزشی تلویزیون با اشاره به تصویر کشیده شدن چهره مهدی طارمی قبل از پنالتی گفت: به تصویر کشیده شدن چهره مهدی طارمی توسط کارگردان تلویزیونی نشان داد که او چقدر تمرکز و آرامش دارد.

جواد سعادتمند تهیه کننده برنامه های ورزشی تلویزیون در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با اشاره به اینکه آفت همیشگی بازیکنان ما وارد حاشیه شدن و عدم تمرکز داشتن در بازی ها اظهار داشت: وارد حاشیه شدن و عدم تمرکز داشتن در بازی ها همیشه آفت بازیکنان ما به خصوص تیم ملی فوتبال بوده است؛ بطور نمونه در یک مسابقه با ژاپن، بازیکنان تیم ملی فکر کردن توپ از زمین خارج شده و برای اعتراض به سمت دارو رفتند ولی ژاپن با استفاده از همان توپ موفق به گلزنی به تیم ملی شدند و تیم ما را شکست دادند.
وی با اشاره به بازی ایران و انگلیس بیان داشت: نکته ای که در بازی با انگلیس کاملا واضح بود این بود که مهدی طارمی اصلا حاشیه ای نداشت و همیشه سعی می کرد نقش بزرگتر را در تیم اجرا کند وهم قبل از مسابقات با توجه به اینکه بازیکنان وارد حاشیه شدند فقط توجه به بازی خوب خود در زمین بود و از این بابت هم جای تشکر از او دارد و هم معرفی وی به عنوان یک الگو برای سایر بازیکنان است.
سعادتمند با اشاره به به افتخارات مهدی طارمی خاطرنشان کرد: مهدی طارمی همانطور که از او انتظار می رفت به عنوان بازیکنی که قبلا در لیگ پرتغال خوش درخشیده، در تیم خود آقای گل و آقای پاس گل شده و با تجربه ای که از جام جهانی قبل داشته است توقع گلزنی از او انتظار می رفت.
وی گفت: مهدی طارمی وظیفه خود را در بازی اول انجام داد، حتی در صحنه گل دوم که دقت کرده باشیم توجه کارگردان تلویزیونی و تصویربردار را به خود جلب کرد به نحوی که تصویر بسته ی صورت ایشان را قبل از زدن ضربه پنالتی نشان دادند.

تهیه کننده برنامه های ورزشی تلویزیون با اشاره به تصویر کشیده شدن چهره طارمی توسط کارگردان تلویزیونی تاکید کرد: همین به تصویر کشیده شدن چهره توسط کارگردان تلویزیونی نشان داد که مهدی طارمی چقدر تمرکز و آرامش دارد و در صحنه های مختلف هم اگر دقت کرده باشیم حتی بعد از گل هایی که تیم ملی می خورد با جمع کردن بچه ها به دور خود با اینکه کاپیتان نبود از بازیکنان می خواست که چه زمانی شروع بعد از گل خوردن و چه بعد از هر اتفاقی آرامش خود را حفظ کنند.
وی در پایان اظهار داشت: مهدی طارمی تمرکز خیلی خوبی در بازی داشت و توقعات از خود را برآورده کرد و امیدواریم در بازی های بعد همین تمرکز را داشته باشد و بقیه بازیکنان هم از ایشان یاد بگیرند.

خبرنکار: محمدعلی رجبی
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/38191
اخبار مرتبط

نظرات شما