مربی و کارشناس فوتبال:

 مردم تیم ملی را در دو بازی آینده حمایت کنند

مربی و کارشناس فوتبال با اشاره به اینکه طارمی با تمرکز بسیار عالی و دوری از حواشی توانست عملکرد درخشانی را در برابر انگلیس برای خود و تیم ملی ثبت کند، گفت: مردم تیم ملی را در دو بازی آینده حمایت کنند.

 مجتبی کنعانی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به بازی تیم ملی ایران در بازی اول جام جهانی، اظهار داشت: در درجه اول باید به این مسئله اشاره کنیم که صعود تیم ملی ایران به جام جهان مقتدرانه صورت گرفت و چند هفته قبل از پایان بازی ها صعود ایران قطعی شده بود.
وی ادامه داد: ایران در بازی اول در برابر یکی از بهترین تیم های دنیا یعنی انگلیس قرار گرفت که همه کارشناسان و افراد فوتبالی و ورزشی می دانند که لیگ انگلیس بهترین لیگ دنیا از نظر کیفیت و سطح فنی و گردش مالی است.
این مربی و کارشناس فوتبال افزود: انگلیس یکی از قول های فوتبالی دنیا است که ما در بازی اول به این تیم برخورد کردیم که بازی واگذار کردیم اما نیمه دوم بازی ایران در برابر انگلیس نیمه بسیار خوبی بودکه ایران توانست چندین موقعیت روی دروازه انگلیس ایجاد کند که دو گل هم به ثمر رساند.
وی اضافه کرد: این جای خوشحالی دارد که ما تونستیم به تیم انگلیسی دو گل بزنیم در حالی که تیم انگلیس در بازی های مقدماتی خود فقط 3گل دریافت کرده بود.
کنعانی تصریح کرد: همه مردم در برابر دوبازی آینده تیم ملی مقابل ولز و آمریکا باید انرژی مثبت به تیم ملی بدهند.امیدواریم با دعای مردم و حمایت مردم این دو بازی را با سربلندی پشت سر بگذاریم.
وی تاکید کرد: ما سابقه برد تیم ملی آمریکا در جام جهانی های گذشته را در کارنامه داریم که دور از انتظار نیست و انشالله با 6امتیاز بتوانیم به دور بعد صعود کنیم که این نیازمند این است که مردم دعاکنند و انرژی مثبت بدهند و تیم ملی را حمایت کنند.
این مربی و کارشناس فوتبال ابراز داشت: البته در آخر هم باید به  عملکرد بسیار عالی مهدی طارمی اشاره کنیم که با تمرکز بسیار عالی و دوری از حواشی توانست عملکرد درخشانی را در برابر انگلیس برای خودش و تیم ملی ثبت کند.
وی گفت: انشالله این تمرکز در بازیکنان دیگر ما هم به وجود بیایید تا بازیکنان بتوانند عملکرد مثبتی از خود بجا بگذارند.


حسین حیدری
انتهای پیام/http://qomefarda.ir/38211
اخبار مرتبط

نظرات شما