در رقابت‌های بین‌المللی کاراته؛

کاراته‌کا‌های ایران در سوئیس صاحب ۳ مدال شدند

سه کاراته‌کای ملی‌پوش کشورمان در مسابقات بین‌المللی بازل سوئیس موفق به کسب ۳ مدال طلا، نقره و برنز شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، رقابت‌های بین‌المللی کاراته سوئیس در شرایطی در شهر بازل این کشور در حال برگزاری است که در پایان رقابت ۳ کاراته‌کا کشورمان در این مسابقات، سجاد گنج زاده به نشان طلا رسید، بهمن عسگری نشان نقره را از آن خود کرد و مهدی خدابخشی در جای سوم ایستاد.

بر اساس این گزارش در وزن ۸۴+ سجاد گنج زاده با ۳ پیروزی برابر نمایندگان الجزایر، ترکیه و آذربایجان فینالیست شد و با پیروزی ۴ بر یک مقابل حریف فرانسوی خود در فینال به نشان طلا دست‌یافت. بهمن عسگری پس از پیروزی مقابل کاراته‌کا کشور آلمان، با دو پیروزی ۶ بر ۳ و ۸ بر صفر برابر نمایندگان کشور میزبان به دیدار نیمه‌نهایی راه یافت و با برتری قاطع ۸ بر صفر مقابل حریف ترکیه‌ای خود فینالیست شد و با قبول شکست ۳ بر ۱ مقابل حریف گرجستانی خود به نشان نقره دست‌یافت.

در وزن ۸۴- مهدی خدابخشی در گام نخست نماینده کشور ایتالیا را از پیشرو برداشت و در ادامه با قبول شکست ۴ بر ۲ مقابل حسن ارسلان ترکیه‌ای راهی جدول شانس مجدد شد. خدابخشی در ادامه با کسب ۲ پیروزی مقابل نمایندگان کشور گرجستان و ترکیه به نشان برنز این وزن دست‌یافت.

نمایندگان کاراته ایران در وزن آزاد رقابت‌های بین‌المللی سوئیس نیز به میدان رفتند که نتوانستند مدالی کسب کنند.انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/45222
اخبار مرتبط

نظرات شما