جام ایرانیان آغاز خواهد شد؛

برگزاری مرحله نهایی مسابقات مینی‌فوتبال

مرحله نهایی مسابقات مینی‌فوتبال محلات جام ایرانیان با حضور معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مسابقات مینی‌فوتبال محلات که با عنوان «جام ایرانیان» از دی‌ماه سال ۱۴۰۱ با حضور ۴۱ هزار و ۲۱۲ تیم در شهرهای مختلف آغاز شده بود، با شناخت تیم‌های برتر هر استان وارد مرحله نهایی شد.

مرحله نهایی این دوره از مسابقات که انتخابی تیم ملی مینی‌فوتبال ایران نیز به شمار می‌رود، از امروز یکشنبه ۲۶ شهریور با حضور ۳۰ تیم به میزبانی استان زنجان آغاز خواهد شد. این مسابقات تا روز پنجشنبه هفته جاری به‌صورت متمرکز در زنجان برگزار خواهد شد تا چهره تیم‌های برتر مشخص شود.

سینا کلهر معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با حضور در زنجان در مراسم افتتاحیه این مسابقات که از ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد، شرکت خواهد کرد. علی خلیلی رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی نیز در این مراسم حضور دارد.

مرحله نهایی مسابقات مینی‌فوتبال محلات بانوان نیز از روز دوشنبه ۲۷ شهریور با حضور ۲۷ تیم به میزبانی همدان آغاز خواهد شد تا چهره تیم‌های برتر این بخش نیز مشخص شود.
انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/45225
اخبار مرتبط

نظرات شما