بازی‌های آسیایی هانگژو؛

دختران روئینگ سومین مدال به نام خود زدند

تیم ملی روئینگ چهارنفره زنان ایران به مدال نقره بازی‌های آسیایی دست‌یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در آغاز روز دوم بازی‌های آسیایی هانگژو تیم چهارنفره روئینگ زنان ایران در حالی در فینال A به مصاف رقبای خود رفت که روز گذشته اعضای این تیم در بخش دونفره عملکرد خوبی را از خود نشان دادند که حاصل آن یک نقره و یک مقام چهارمی بود.

اما امروز هر چهار ملی‌پوش روئینگ زنان ایران در پیست قرار گرفتند و روی یک قایق به‌صورت هماهنگ پارو زدند تا مسیر ۲ هزارمتری مسابقه را طی کنند.

از همان ابتدا مشخص بود که چین بار دیگر باقدرت بیشتری پیش خواهد رفت و رقابت بر سر مدال نقره خواهد بود. با عملکرد شگفت‌انگیز دختران ایرانی فاصله ایجاد شده تا پایان مسابقه حفظ شد و در نهایت تیم ملی روئینگ چهارنفره زنان ایران توانست به‌عنوان دومین تیم از خط پایان عبور کند.

نازنین ملایی، مهسا جاور، زینب نوروزی و فاطمه مجلل چهار عضو این تیم بودند که دومین مدال نقره را برای دومین روز متوالی برای روئینگ ایران به ثبت رساندند تا کاروان ایران همچنان توسط زنان ورزشکار صاحب مدال شود.

رکورد تیم ایران ۶:۵۱:۸۲ دقیقه بود که آن‌ها را در رده دوم قرارداد و باعث شد قایقرانی دومین مدال نقره خود را خیلی زود جشن بگیرد.

این سومین مدال کاروان ایران بعد از نقره دیروز روئینگ دونفره زنان و مدال برنز مرجان سلحشوری در رشته پومسه بود.
انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/45369
اخبار مرتبط

نظرات شما