رضا درویش:

چطور می‌توانم به یحیی و بازیکنان شک کنم

درحالی‌که بعد از سه تساوی انتقادات از کادرفنی پرسپولیس بالا گرفته، مدیرعامل سرخ‌پوشان از یحیی حمایت کرده و خواستار اعتماد هواداران شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، رضا درویش اظهار داشت: این روزها هجمه‌ها نسبت به پرسپولیس، اعضای تیم و کادر فنی بسیار زیاد است. این که هواداران از پرسپولیس انتظار قهرمانی و پیروزی در تمام بازی‌ها دارند یک بحث است و این‌که بعضی فرصت را مناسب دیده‌اند تا با تحریک و تهییج بیشتر، فضای هواداری و در کل خانواده پرسپولیس را بر هم بریزند، موضوع دیگری است. به نظر می‌رسد بعضی فرصت را مناسب دیده‌اند تا با استفاده از چالش کنونی، پرسپولیس را وارد یک موج بی‌ثباتی کنند؛ اما از همین‌جا می‌گوییم در پرسپولیس از این خبرها نیست.

 وی ادامه داد: انتظارات و انتقادهای هواداران را به گوش جان می‌شنویم، آن را درک می‌کنیم و به آن‌ها حق می‌دهیم نگران باشند. از این بابت همه مجموعه پرسپولیس مصمم به تلاش بیشتر هستند، اما هواداران هم باید هوشیار باشند.

 مدیرعامل پرسپولیس عنوان کرد: مگر می‌شود کارهای بزرگی که این تیم و کادر فنی انجام داده است را فراموش کنیم؟ چند قهرمانی آوردند؟ چه‌طور به توانایی این نفرات شک کنیم؟ در مقابل روزهای سختی که پرسپولیس پشت سر گذاشته است، این روزها، اصلاً شرایط غیرقابل‌عبور نیست، اما دنبال القای خلاف این مسئله به هواداران هستند. می‌خواهند ذهن و روح تیم را به هم بریزند درحالی‌که بالا و پایین شدن برای هر تیم فوتبالی وجود دارد.

 مدیرعامل پرسپولیس با حمایت از یحیی گفت: سال قبل را از یاد نبریم. با شروع سال جدید، تیم ظرف چند هفته شرایط را تغییر داد، ولی حمایت و اعتماد هواداران را پشت سرخود داشت. دیدیم بازیکنان چه کردند، همان بازیکنانی که دیگران سعی داشتند بگویند در حد پرسپولیس نیستند، اما همه را انگشت‌به‌دهان گذاشتند. سعی کردند بگویند کادر فنی پرسپولیس دیگر تدبیری در چنته ندارد؛ ولی اگر غیر از آن سه جام، سه جام دیگر هم وجود داشت، هر ۶ جام را می‌گرفتند.

 درویش اضافه کرد: اصلاً نیازی به شعاردادن نیست. به‌طورقطع به‌خاطر پرسپولیس، به‌خاطر هواداران و به‌خاطر آینده باشگاه، در شایستگی این تیم و کادر فنی شکی نیست که نیاز به اعلام حمایت باشد. هنوز بازی‌های زیادی باقی‌مانده است، بیشتر از یک قانون نداریم. باید متحد باشیم. یا همه از هم حمایت می‌کنیم یا هیچ موفقیتی در کار نیست.

 او در پایان گفت: در پرسپولیس هم هیچ‌چیز مهم‌تر از حمایت هواداران نیست. نباید فراموش کنیم مدتی دچار بدشانسی شدیم. تعداد مصدومیت‌ها واقعاً زیاد شد. در همین بازی آخر تعداد زیادی از بچه‌ها بیمار شدند؛ ولی بزرگ‌ترین شانس پرسپولیس هوادارانش هستند. بعضی می‌خواهند این شانس را از پرسپولیس بگیرند.
انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/45948
اخبار مرتبط

نظرات شما