جام جهانی زیر ۱۷ سال ۲۰۲۳؛

کامبک انگلیس مقابل بچه یوزهای ایران

ملی‌پوشان نوجوان ایران علی‌رغم نمایش شایسته مقابل انگلیس در لحظه آخر شکست خوردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در دومین بازی خود از گروه C رقابت‌های جام جهانی زیر ۱۷ سال به مصاف انگلیس رفت و درنهایت این دیدار با نتیجه ۱-۲ تن به شکست داد.

 حسین عبدی در این دیدار از نفرات زیر در ترکیب اصلی استفاده کرد:

آرشا شکوری، حسام نفری، عرفان درویش‌عالی، نیما اندرز، ابوالفضل ذلیخایی، ابوالفضل زمانی (۷۳- علیرضا همایی‌فرد)، امیرمحمد رزاق‌نیا (۸۸- ضرغام سعداوی)، یعقوب براجعه، ماهان صادقی (۵۷- کسری طاهری)، ابوالفضل موردی (۷۳- محمد عسگری)، اسماعیل قلی‌زاده (۸۸- رضا غندی‌پور)

 ملی‌پوشان نوجوان ایران در نیمه نخست این دیدار نمایش خوبی از خود نشان دادند و شاگردان حسین عبدی در دقیقه ۳۱ توسط ابوالفضل زمانی به گل رسیدند تا نوجوانان ایران با برتری در این نیمه به رختکن بروند.

 در نیمه دوم به دلیل باران شدید در اندونزی شرایط بازی به‌ویژه برای ملی‌پوشان ایران سخت‌تر شد. انگلیسی‌ها در دقیقه ۶۳ توسط راسل دنی موفق شدند کار را به‌تساوی بکشانند و در ادامه در حالیه چیزی به پایان بازی باقی نمانده بود اندالا در دقیقه ۹۰ به شکل عجیبی گل دوم انگلیس را به ثمر رساند تا سه‌شیرها شکست را با پیروزی عوض کنند.

 انگلیس با این پیروی ۶ امتیازی شد و صعودش به دور حذفی قطعی شد.

 ایران با این شکست ۳ امتیازی باقی ماند؛ اما شاگردان عبدی در بازی آخر خود در مرحله گروهی به تیم کالدونیا خواهند رفت که ۱۹ گل از انگلیس و برزیل دریافت کرده و هیچ گلی در این رقابت‌ها به ثمر نرسانده و می‌توان گفت شانس صعود شاگردان حسین عبدی به مرحله حذفی بسیار زیاد خواهد بود.

 برزیل و انگلیس نیز هم در آخرین بازی خود از مرحله گروهی به مصاف هم می‌روند برزیل کار سختی برای صعود به دور حذفی خواهد داشت.
انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/46031
اخبار مرتبط

نظرات شما