با اعلام رئیس باشگاه؛

جدایی طارمی از پورتو قطعی شد!

به دنبال اخبار علاقه تیم‌های بزرگ به جذب مهدی طارمی، پینتو داکاستا، رئیس باشگاه پورتو درباره وضعیت ملی‌پوش ایرانی، صحبت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی « قم فردا »، قرارداد فعلی مهدی طارمی با پورتو در تابستان آینده به پایان می‌رسد و طبق اخبار منتشر شده، بعید است تمدید قراردادی انجام شود و داستان مهاجم ایرانی این تیم با باشگاه پرتغالی، پس از سال‌ها به پایان می‌رسد.

 به دنبال این شرایط، از تابستان گذشته، تیم‌هایی به جذب این بازیکن علاقه‌مند شده‌اند و برای انتقالش پیشنهاداتی ارائه داده‌اند. جدی‌ترین مورد میلان ایتالیا بود که تا آستانه انجام انتقال هم پیش رفت؛ اما توافق به هم خورد و طارمی در پورتو ماندگار شد.

 باتوجه‌به اینکه پورتو دوست ندارد مهاجم گلزنش را رایگان از دست بدهد، ژانویه پیشرو فرصت خوبی است تا پیشنهادات را بررسی کنند و مناسب‌ترین پیشنهاد برای این بازیکن را بپذیرند.

 پینتو داکاستا، رئیس باشگاه پورتو در مصاحبه‌ای به وضعیت طارمی در باشگاه و احتمال ماندن او در پورتو واکنش نشان داد.

 «باید واقع‌بین باشیم. طارمی از باشگاه‌های دیگر پیشنهاداتی به ارزش ۱۰ میلیون یورو دارد. ما نمی‌توانیم با این پیشنهادات رقابت کنیم و توان دادن این مبلغ را به او نداریم. بیایید به من ده میلیون و بقیه مخارج او را بدهید و من قراردادش را تمدید می‌کنم. او در تابستان هم پیشنهاداتی داشت. از میلان هم پیشنهاد داشت. آنها در تابستان پیشنهاد مسخره‌ای دادند که حتی ارزش صحبت‌کردن هم نداشت و به مبلغ درخواستی ما نزدیک نبود.»
انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/46210
اخبار مرتبط

نظرات شما