شوک‌های تمام‌نشدنی؛

هایجک گزینه اصلی تیم ملی والیبال ایران

گزینه اصلی هدایت تیم ملی والیبال ایران در آستانه توافق با یک تیم دیگر قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی « قم فردا »، جان لورنزو بلنجینی که گزینه اصلی هدایت تیم ملی والیبال ایران محسوب می‌شد در آستانه قبول سرمربیگری تیم ملی والیبال بلغارستان قرار گرفته است.

 جان لورنزو بلنجینی، سرمربی باتجربه حال حاضر لوبه ایتالیا که از سوی فدراسیون محمدرضا داورزنی به‌عنوان کاندیدای اصلی هدایت تیم ملی والیبال ایران معرفی شده بود، حالا در آستانه حضور در تیم ملی والیبال بلغارستان است.

 گاتزتا دلو اسپورت، روزنامه مشهور ایتالیایی، خبر حضور بلنجینی در تیم ملی والیبال بلغارستان را روی صفحه اصلی خود کارکرده است.

 یک خبرنگار مطرح بلغاری فاش کرد که در نشست فدراسیون والیبال بلغارستان که به‌زودی برگزار می‌شود اعضای این فدراسیون رأی به حضور جان لورنزو بلنجینی به‌عنوان سرمربی تیم بلغارستان و جانشینی پلامن کنستانتینوف خواهند داد.

 بلنجینی که منتظر پیشنهاد رسمی فدراسیون والیبال ایران بود حالا پس از بلاتکلیفی فدراسیون عطای حضور در تیم ملی والیبال ایران را به لقایش بخشید و حالا در آستانه حضور در تیم بلغارستان قرار دارد.

 بلنجینی که سابقه نایب‌قهرمانی المپیک را با تیم ملی والیبال ایتالیا در کارنامه دارد هم اکنون سرمربی الکساندر نیکولوف در تیم لوبه است و احتمالاً یکی از دلایل حضور احتمالی‌اش در بلغارستان این بازیکن خواهد بود.

 این اولین ترکش از بلاتکلیفی فدراسیون والیبال ایران است و هر چه زمان بگذرد والیبال ایران ضرر بیشتری خواهد کرد. بلنجینی سرمربی محبوب داورزنی برای هدایت تیم ملی والیبال ایران بود که با این اتفاقات از دسترس داورزنی خارج شد. این در حالی است که فدراسیون بارها اعلام کرده بود که نباید زمان طلایی را برای انتخاب سرمربی از دست داد؛ اما از سمت وزارت ورزش هیچ توجهی به این موضوع نشد. والیبالی که روزبه‌روز وضعیتش سیاه و سیاه‌تر می‌شود.

 تیم ملی والیبال بلغارستان روزنه‌های کمی برای صعود به المپیک دارد و باید دید در صورت حضور بلنجینی چه اتفاقی برای تیم بلغارستان خواهد افتاد.
انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/46211
اخبار مرتبط

نظرات شما