سهمیه پرسپولیس در تیم ملی قطعی شد؛

بیرانوند، کنعانی و ترابی زمستان به قطر می‌روند

به نظر می‌رسد سهمیه پرسپولیس در تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا تا حد زیادی قطعی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی « قم فردا » فدراسیون فوتبال تاریخ بعضی از بازی‌های پرسپولیس در دی‌ماه را عوض کرد و در توضیح این مسئله نوشت زمان‌های مذکور با استناد به لیست تیم ملی مشخص شده است و در صورت تغییر فهرست مردان موردنظر امیر قلعه‌نویی، احتمال متفاوت شدن برنامه موردنظر هم وجود دارد.

 در واقع باتوجه‌به اینکه طبق روال عادی تورنمنت‌های بین‌المللی یک فهرست ۴۰ الی ۵۰ نفره برای دبیرخانه مسابقات ارسال شده و از داخل آنها لیست نهایی برگزیده می‌شود، حالا دیگر می‌توان گفت تکلیف ملی‌پوشان پرسپولیس در قطر ۲۰۲۳ تا حد زیادی مشخص شده است. سازمان لیگ برنامه بازی‌های پرسپولیس قبل از جام ملت‌ها را اعلام کرده؛ ولی اگر تعداد ملی‌پوشان این تیم برای اردوی پایانی قبل از جام ملت‌ها افزایش پیدا کند، هیچ بعید نیست که همین بازی‌ها هم طبق قانون لغو شود.

 باتوجه‌به برایند اولیه از همین حالا می‌توان گفت امیر قلعه‌نویی می‌خواهد علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان و مهدی ترابی را از پرسپولیس در زمستان امسال به جام ملت‌ها ببرد و این نفرات اگر اتفاق خاصی رخ ندهد از همین حالا انتخاب شده‌اند؛ ولی باید منتظر بمانیم و ببینیم سرمربی تیم ملی تعداد شاگردان پرسپولیسی خودش را برای جام ملت‌های ۲۰۲۳ افزایش خواهد داد یا نه؟ امیر به هر سه بازیکن مذکور اعتقاد فراوانی دارد و این مسئله به‌ویژه در مورد بیرانوند به‌وضوح قابل‌مشاهده است.
انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/46269
اخبار مرتبط

نظرات شما