عواقب چند نمایش ضعیف؛

ستاره پرسپولیس در ریاض نیمکت‌نشین می‌شود!

سعید صادقی هافبک پرسپولیس به احتمال زیاد در بازی مقابل النصر نیمکت‌نشین خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی « قم فردا » سعید صادقی دومین فصل حضورش را در پرسپولیس سپری می‌کند. سعید که با کلی سروصدا راهی پرسپولیس شد، در فصل قبل نمایش‌های پرنوسانی داشت. در بعضی از بازی‌ها ستاره بی‌چون و چرای تیمش بود و در بعضی دیگر از بازی‌ها از یک بازیکن معمولی هم معمولی‌تر بود. این عملکرد سینوسی و پرنوسان صادقی در این فصل هم ادامه دارد. او در بازی با تراکتور تک گل ۳ امتیازی تیمش را زد، در بازی رفت با استقلال تاجیکستان هم هر دو گل پرسپولیس را به ثمر رساند و ستاره زمین بود.

 بااین‌حال در چند بازی اخیر پرسپولیس صادقی اصلاً عملکرد خوبی نداشته و همین موضوع باعث انتقاد هواداران پرسپولیس شده است. خیلی‌ها فکر می‌کردند که یحیی در بازی‌های قبلی سعید را نیمکت‌نشین خواهد کرد؛ ولی این اتفاق رخ نداد. مصدومیت‌های زیاد و کمبود بازیکن باعث شد تا یحیی به صادقی بازی دهد و او یکی از نفراتی بود که در همه دیدارهای این فصل تیمش فیکس بوده است.

 بااین‌حال خبرهای رسیده از تمرینات پرسپولیس حاکی از آن است که یحیی تصمیم گرفته در بازی بسیار مهم دوشنبه‌شب مقابل النصر از صادقی در ترکیب اصلی استفاده نکند و این بازیکن را روی نیمکت قرار دهد. صادقی برای بازی با النصر نیمکت‌نشین می‌شود؛ ولی به‌احتمال زیاد به‌عنوان بازیکن جانشین در نیمه دوم به زمین خواهد رفت.
انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/46270
اخبار مرتبط

نظرات شما