نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی:

سپاه بهشت تروریست‌ها را موشک‌باران کرد

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که اربیل و اقلیم کردستان عراق بهشت تروریست‌ها و جاسوسان بود، گفت: قدرت عملیاتی، اشراف اطلاعاتی، سرعت کار، غافل‌گیری و  دقت و تمیز بودن عملیات شب گذشته بسیار قابل‌تحسین است، دشمن متنبه نشود این عملیات در وسعت بیشتر قابل تکرار است‌.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی ذوالنور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران توانمندی لازم را برای انتقام از کسانی که بخواهند امنیت و جان ملت ما را تهدید کنند دارد و این توانمندی را هم‌بارها اعلام کرده بود؛ ولی متأسفانه دشمنان عنود، ابله و احمق از هشدارهای جمهوری اسلامی ایران درس نگرفتند و عبرت‌گیری نکردند.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در زمان خودش ضربه لازم را به عقبه‌ محل برنامه‌ریزی و اقدام علیه امنیت ملی را هدف قرارداد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: مردم عزیز ما مستحضر هستند که اربیل و اقلیم کردستان عراق که شب گذشته مورد حمایت موشک‌های پاسداران جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت بهشت جریان‌های تروریستی است و در این محل و گروهک‌های تروریستی جا خوش کرده‌اند و سازمان‌دهی می‌شوند و آموزش می‌بینند و بعد برای اجرای عملیات تروریستی به جاهای مختلفی اعزام می‌شوند.

وی تصریح کرد: اربیل و اقلیم کردستان عراق هم بهشت گروه‌های تروریستی و هم بهشت سرویس‌های جاسوسی است می‌دانیم که هم موساد و هم سرویس جاسوسی آمریکا به جدیت در آنجا فعال هستند و علیه امنیت ایران برنامه‌ریزی می‌کنند و گروه‌های ضدانقلاب را پشتیبانی می‌کنند و اطلاعات لازم را در اختیار تروریست‌ها قرار می‌دهند.

ذوالنور خاطرنشان کرد: شناسایی‌های زیادی توسط جمهوری اسلامی در این منطقه صورت‌گرفته بود الحمدلله جمهوری اسلامی ایران اشراف اطلاعاتی بسیار خوبی نسبت به اوضاع منطقه و آنچه که در پیرامون ما در حال وقوع است دارد موشک‌باران دیشب یک‌ضرب شستی است که اگر دشمنان عنود ملت ما متنبه نشوند قابل‌تکرار است و در وسعت‌های بیشتر هم قابل‌تکرار است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: آنچه که دیشب اتفاق افتاد هم مردم ایران را خوشحال کرد و هم اقتدار و اشراف اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران را کاملاً نشان داد که به‌صورت نقطه‌زنی فقط کانون‌های توطئه علیه جمهوری اسلامی ایران را هدف قرار دادیم بدون این‌که به دیگران که ذی دفع نیستند آسیبی وارد شود.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: قدرت عملیاتی، اشراف اطلاعاتی، سرعت کار، غافل‌گیری و  دقت و تمیز بودن عملیات شب گذشته بسیار قابل‌تحسین است می‌دانیم که جمهوری اسلامی در هر جای دنیا که منافعش تهدید شود قادر است اقدام کند.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران زمان، کیفیت و هدف عملیات را خودش تشخیص می‌دهد به‌موقع ضربه‌ای را که باید به دشمنان امنیت ملی کشور وارد کند را وارد می‌کند هرجا که منافع ملت تهدید شود منافع دشمنان ما در امان نخواهد بود.

ذوالنور ادامه داد: صبر راهبردی جمهوری اسلامی ایران زیاد است به طور مثال نفتکشی را که آمریکا از جمهوری اسلامی مصادره کرد دوباره به دست توانمند ارتشیان جمهوری اسلامی ایران توقیف شد و به سواحل ایران منتقل شد؛ لذا این‌طور نیست که بزنند و فرار کنند مقام معظم رهبری نیز فرمودند که زمان بزن‌دررو تمام شده است جمهوری اسلامی ایران با صبوری و دقت و بااقتدار نسبت به تنبیه دشمنان اقدام می‌کند.

انتهای پیام/۱۷۰


http://qomefarda.ir/47152
اخبار مرتبط

نظرات شما