با جدایی از وایله دانمارک؛

بمب نقل‌وانتقالات ترکید

سعید عزت‌اللهی بمب نقل‌وانتقالات فوتبال ایران احتمالاً در روزهای آینده تیم جدید خود را معرفی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» سعید عزت‌اللهی یکی از لژیونرهای باسابقه فوتبال ایران است که در سال‌های گذشته بازی در فوتبال اروپا را تجربه کرده و در سوپرلیگا دانمارک، چمپیونشیپ انگلیس، ژوپیر بلژیک و سوپرلیگ روسیه بازی کرد؛ اما حالا با پایان قراردادش در وایله آماده انتقال بعدی خواهد شد.

 عزت‌اللهی که در جام ملت‌ها عملکرد درخشانی داشت و بازیکن فیکس تیم امیر قلعه‌نویی بود، در نیم‌فصل پیشنهادهای مختلفی داشت؛ اما در نهایت این تیم شباب الاهلی بود که توانست رضایت باشگاه وایله را برای این انتقال جلب کند.

 شباب الاهلی که دو فصل احمد نوراللهی را در خط هافبک خود داشت، حالا با عزت‌اللهی برای حضور در این تیم به توافق رسیده تا سعید دومین تجربه خود در حاشیه خلیج‌فارس را احتمالاً با این تیم استارت بزند.

بمب نقل‌وانتقالات ترکید

 سعید که پیش‌ازاین یک دوره کوتاه در الغرافه حضور داشت، احتمالاً در نیم‌فصل بعدی پیراهن شباب الاهلی را خواهد پوشید تا برای قهرمانی در لیگ ادنوک امارات تلاش کند.

 این در حالی است که او پیشنهاداتی از لیگ برتر ایران هم داشت؛ اما باتوجه‌به ناتوانی باشگاه‌های ایرانی در تأمین مبلغ رضایت‌نامه و علاقه عزت‌اللهی به حضور در خارج از کشور، در نهایت توافق با شباب الاهلی انجام شد.

 هدایت شباب الاهلی بر عهده مارکو نیلوکیچ صربستانی است و این تیم در رتبه سوم جدول لیگ امارات حضور دارد و برای قهرمانی با العین و الوصل رقابت خواهد کرد.

 اگرچه توافقات برای این انتقال انجام شده اما برای رسمیت آن باید منتظر روزهای بعدی ماند تا این بمب نقل‌وانتقالات برای فوتبال‌دوستان ایرانی در آستانه انفجار باشد.

البته این خبر از سوی منابع اماراتی نیز تأیید شده اما شاید در نهایت وایله از تصمیم خود برای فروش عزت‌اللهی صرف‌نظر کند.
انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/47576
اخبار مرتبط

نظرات شما