رزرو تست‌های پزشکی برای مهاجم بوشهری؛

مهدی طارمی به اینتر پیوست

با اعلام فابریتزیو رومانو، تست‌های پزشکی اینتر برای مهدی طارمی در ماه ژوئن، رزرو شده و او لباس نراتزوری را بر تن خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» کار پیوستن مهدی طارمی به اینتر تمام شده است. این بازیکن پیش‌قرارداد نیز با نراتزوری امضا کرده و قرارداد رسمی نیز در ماه ژوئن و پس از انجام تست‌های پزشکی به امضای نهایی می‌رسد. این خبری است که توسط بزرگ‌ترین خبرنگار بازار نقل‌وانتقالات فوتبال دنیا اعلام شده است.

 فابریتزیو رومانو دقایقی پیش با انتشار عکسی از مهدی طارمی در لباس نراتزوری نوشت: اینتر اکنون تست‌های پزشکی را برای مهدی طارمی رزرو کرده است تا به‌عنوان بازیکن آزاد در ماه ژوئن به این تیم ملحق شود.

 او در ادامه توییت خودنوشت: توافق شفاهی با طارمی از یک ماه پیش برقرار است. قرارداد تا ژوئن ۲۰۲۶ اعتبار دارد که شامل گزینه‌ای برای تمدید آن برای یک سال بیشتر است. قرار است که این قرارداد امضا شود.

مهدی طارمی به اینتر پیوست

 طارمی که تابستان گذشته تا آستانه پیوستن به میلان پیش رفته بود، در نهایت به دلیل برخی عدم توافقات بر سر دستمزد واسطه‌های این انتقال منتفی شد تا او به حضورش در لباس پورتو ادامه دهد و حالا این مهاجم بوشهری پس از یک سال، راهی تیم رقیب می‌شود.

 پیش‌ازاین، نیکولو اسکیرا، خبرنگار روزنامه گاتزتا، اعلام کرده بود که طارمی بابت حضور در اینتر، سالیانه دستمزدی ۳ و نیم‌میلیون یورویی یعنی بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان را در سال دریافت می‌کند.

 رسانه‌های ایتالیایی عنوان کرده بودند که طارمی قرار است جانشین الکسیس سانچزی شود که در پایان فصل اینتر را ترک خواهد کرد.انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/47593
اخبار مرتبط

نظرات شما