دروازه‌بان‌ها کار را درآوردند!

کامبک هیجان‌انگیز ایران در جام‌جهانی

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با کامبکی هیجان‌انگیز و شکست تاهیتی به‌عنوان تیم صدرنشین به مرحله حذفی صعود کرد و حریف ایتالیا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ که در کشور امارات برگزار می‌شود، به مصاف تاهیتی رفت و با نتیجه ۵-۳ حریف خود را شکست داد تا در رده نخست گروه B قرار بگیرد و در مرحله بعد به مصاف ایتالیا رود.
حمید بهزاد پور (۲ گل)، امیر میرجلیلی، تیانی تیو (گل به خودی) و محمدعلی مختاری برای ایران گلزنی کردند و گری لاباسته، رونوی تینیرائواری و پاتریک برای تاهیتی گلزنی کردند تا ایران با کامبکی هیجان‌انگیز به مصاف ایتالیا برود.

کامبک هیجان‌انگیز ایران در جام‌جهانی

 تیم ملی بازی را هجومی آغاز کرد و با وجود تساوی بدون گل در وقت اول، شاگردان نادری ۱۸ موقعیت گلزنی ایجاد کردند و حتی یک‌بار هم تیر دروازه حریف را لرزاندند. در نیمه دوم این تاهیتی بود که روی یک ضدحمله به گل رسید. پس از آن ایران یک‌بار دیگر، تیر دروازه تاهیتی را به لرزه در آورد و چند فرصت گلزنی دیگر هم داشت. با وجود فرصت‌های ایران و درخشش دروازه‌بان و مدافعان حریف، رونوی تینیرائواری گل دوم تاهیتی را به ثمر رساند. این پایان کار در این وقت نبود و شوت دیدنی حمید بهزادپور در آخرین دقیقه وقت دوم، اختلاف را دوباره به حداقل رساند.

کامبک هیجان‌انگیز ایران در جام‌جهانی

در وقت سوم، نوبت درخشش دروازه‌بان دوم ایران یعنی امیر میرجلیلی بود که بدرخشد و همانند همتای خود گلزنی کند و گل دوم ایران را وارد دروازه تاهیتی کند. در ادامه باز هم درخشش دروازه‌بانان تیم ملی ادامه داشت و حمید بهزادپور گل دوم خود و گل سوم ایران را به ثمر رساند. در ادامه روی کار خوب میرجلیلی و موحد، تیو به‌اشتباه دروازه تاهیتی را باز کرد و اختلاف را برای ایران به عدد دو رساند. بعد از آن حملات تاهیتی افزایش یافت و پاتریک روی یک ضربه ایستگاهی گل سوم تاهیتی را وارد دروازه ایران کرد. این پایان کار نبود و محمدعلی مختاری در این دیدار هم موفق به گلزنی شد و با یک قیچی بغل دیدنی گل پنجم ایران را به ثمر رساند.

کامبک هیجان‌انگیز ایران در جام‌جهانی

با این برد، ایران ۷ امتیازی شد و به‌عنوان صدرنشین گروه دوم صعود کرد و حریف ایتالیا در یک‌چهارم نهایی شد. تاهیتی نیز با ۶ امتیاز به‌عنوان تیم دوم باید به مصاف امارات میزبان رود.
انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/47679
اخبار مرتبط

نظرات شما