اعلام آخرین بازیکن مازاد؛

عدم‌نیاز اوسمار به نبیل باهویی

سرمربی جدید سرخ‌پوشان عدم‌نیاز خود به مهاجم سوئدی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» نبیل باهویی، مهاجم سوئدی که در ابتدای فصل با تصمیم رضا درویش به جمع سرخ‌پوشان ملحق شد، حالا در لیست مازاد این تیم قرار گرفته و احتمالاً در روزهای آینده کارش به جدایی ختم می‌شود.

باهویی که در نیم‌فصل موفق شد یک گل به ثمر برساند، به دلیل پر شدن لیست بازیکنان خارجی پرسپولیس در لیست خروجی قرار گرفته تا عبدالکریم حسن و اوستون اورونوف وارد فهرست شوند.

این در حالی است که باهویی در تمرینات پرسپولیس حضور دارد؛ اما اوسمار عدم‌نیاز خود به این مهاجم سوئدی را اعلام کرده و از مدیران باشگاه خواسته تا مقدمات جدایی این بازیکن را فراهم کنند.

عدم‌نیاز اوسمار به نبیل باهویی

نکته مهم این است که باهویی نیز برای جدایی شروط خاص خود را دارد که هزینه قابل‌توجهی را به باشگاه پرسپولیس تحمیل می‌کند و باتوجه‌به کمبود نقدینگی در خزانه این باشگاه، درویش هنوز موفق به جلب رضایت این مهاجم برای جدایی نشده است.

عدم‌نیاز اوسمار به نبیل باهویی

این در حالی است که پیشنهاد کره‌جنوبی برای وحدت حنانوف نیز آن‌طور که باید پیش نرفت تا نبیل باهویی گزینه معقول برای جدایی از پرسپولیس لقب بگیرد.

نکته جالب اینکه باتوجه‌به پنجره بسته پرسپولیس، احتمال دارد باهویی در بازی با تراکتور نیز بازی کند؛ اما باتوجه‌به تأکید اوسمار به جدایی نبیل، این آخرین بازی مهاجم سوئدی خواهد بود.
انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/47680
اخبار مرتبط

نظرات شما