استاندار قم:

دعوت از مردم برای مشارکت در انتخابات مصداق جهادتبیین است

استاندار قم مشارکت در انتخابات را یک تکلیف شرعی دانست و گفت: باید با دعوت از مردم برای حضور در انتخابات یازدهم اسفندماه به وظیفه‌ای که در خصوص جهاد تبیین داریم، عمل کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا»  سید محمد آقامیری جمعه‌شب در آیین یادواره شهیدان محله تولید داروی قم، در مسجد حضرت ولیعصر (عج) این شهر طی سخنانی پیروی‌نکردن مردم از رهبری و پابند نبودن آنان به ارزش‌های انقلاب اسلامی را از خواسته‌های دشمنان عنوان کرد و اظهار داشت: امروز رهبر معظم انقلاب امر کردند به اینکه ما باید مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشیم.

 وی در ادامه افزود: شرکت در انتخابات، گوش‌دادن به حرف ولی‌فقیه و اعلام پشتیبانی از نظام اسلامی است.

 این مقام ارشد اجرایی در استان اظهار کرد: وقتی ما از نظام حمایت کنیم، یک‌مشت و سیلی محکمی را به دشمن زدیم و انتقام سختی گرفته‌ایم.

 وی همچنین با اشاره به برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در یازدهم اسفندماه جاری بیان داشت: شهیدان به ما گفتند حضرت امام را تنها نگذارید، ما نیز باید با شرکت در انتخابات این کار را انجام دهیم.

 وی با ذکر این نکته که رهبر انقلاب آرمان‌های حضرت امام را دنبال می‌کنند خاطرنشان کرد: آرمان‌های امام همین چیزهایی است که امروز داریم می‌بینیم و باید این آرمان‌ها را حفظ کنیم.

 استاندار قم گفت: اگر ما با هر سلیقه‌ای رأی خود را به صندوق بیندازیم، این اقدام به‌مثابه انگشت‌کردن در چشم دشمن است.

 آقامیری یادآور شد: ما امروز نه‌تنها برای حضور در انتخابات تکلیف داریم، بلکه یک وظیفه اضافی هم داریم و آن جهاد تبیین است.

 این مقام مسئول همچنین تصریح کرد: اهمیت حضور در پای صندوق‌های رأی در روز یازدهم اسفند باید برای همگان تبیین شود.

 وی با بیان این مطلب که باید ارزش این رأی‌هایی که به صندوق انداخته می‌شود را بدانیم گفت: رأی مردم اگر اثر نداشت، دشمن این همه برای رأی ندادن تبلیغ نمی‌کرد.

 استاندار قم اضافه کرد: رأی مردم اگر بی‌فایده بود، دشمنان برای حضور در پای صندوق‌ها دغدغه‌ای نداشتند.

 وی در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه مردم ما پشت سر رهبرشان ایستاده‌اند تصریح کرد: چون رهبر انقلاب برای حضور در انتخابات امر فرمودند، ما هم در روز یازدهم اسفند در ابتدای صبح و در نخستین لحظه‌های رأی‌گیری پای صندوق رأی خواهیم رفت.

 استاندار قم همچنین با بیان اینکه با حضور در پای صندوق‌ها چند هدف را پیگیری خواهیم کرد گفت: به یاری خدا در ادامه همان سیلی که مردم شریف قم در ۲۲ بهمن به‌صورت دشمن زدند، سیلی دوم را نیز روز یازدهم اسفند خواهند زد.

 وی ایجاد یاس و ناامیدی در دشمن را دومین هدف از حضور در پای صندوق‌های رأی عنوان کرد و افزود: اکنون آمریکا و ایادی آن و به‌ویژه رژیم جعلی صهیونیستی دشمن ملت ایران هستند.

 استاندار قم با بیان اینکه رژیم صهیونیستی آرزو دارد ضربه‌ای به‌نظام اسلامی وارد کند افزود: این رژیم به‌خوبی می‌داند که ملت ما پای نظامشان ایستاده‌اند.

 وی یادآور شد: رهبر انقلاب، زمان حیات رژیم صهیونیستی را مشخص کردند، البته بعد نیز فرمودند ما ۲۵ سال به این رژیم فرصت دادیم، اما برای سقوط خیلی عجله دارند.

 وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: دشمنان یک روزی به دنبال منزوی کردن جمهوری اسلامی ایران در سازمان‌های جهانی بودند، اما امروز خودشان در حالت انزوا به سر می‌برند.

 این مقام مسئول با بیان اینکه رژیم صهیونیستی قطعاً به سقوط نزدیک است گفت: رژیم صهیونیستی در شرایط فعلی، هم در داخل و هم از سوی سازمان‌های بین‌المللی منزوی شده است.

 آقامیری افزود: رژیم صهیونیستی، مردم مظلوم غزه را سلاخی می‌کند و هیچ سازمانی نیز آن را محکوم نمی‌کند، سازمان‌های بین‌المللی
وقتی اعتبار دارند که فقط حرف آمریکا را بزنند.

 استاندار قم در ادامه سخنان خود تأکید کرد: خون شهیدان غزه، رژیم صهیونیستی را به سقوط نزدیک می‌کند و ما به این واقعیت یقین داریم.

 وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی در حال دست‌وپازدن است و ما نباید کاری که باعث خوشحالی این رژیم می‌شود را انجام دهیم.

 وی با بیان این مطلب که برای آمریکا و رژیم صهیونیستی جان مردم ارزش ندارد اضافه کرد: مردم ایران یازدهم اسفند با حضور خود، ماهیت پلید استکبار را به جهانیان ثابت خواهند نمود.

 وی یادآور شد: در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیش از ۶۰۰ خبرنگار خارجی حضور مردم را مخابره کردند، بعد از ۴۵ سال، مردم همچنان حامی این انقلاب هستند، در جهان هیچ انقلابی را مانند انقلاب اسلامی نداریم.

 استاندار قم همچنین وضعیت یمن و کشورهای حوزه خلیج‌فارس را مورد اشاره قرارداد و با ذکر این نکته که ما یقین داریم که انقلاب اسلامی صادر شده است خاطرنشان کرد: روزگاری اگر ایران قصد انجام کاری را داشت، باید از ارباب خود اجازه می‌گرفت، ولی امروز هر اتفاقی که در دنیا می‌گذرد باید نظر این کشور را هم بگیرند.

 وی در ادامه تأکید کرد: اگر نظر ایران پشت اقدام‌های بین‌المللی نباشد، به طور حتم محکوم به شکست است.

 استاندار قم بیان کرد: این اقتدار ملت ایران و جمهوری اسلامی است که برگرفته از خون پاک بیش از ۳۰۰ هزار شهیدی است که در راه اسلام تقدیم شده است.

 آقامیری با بیان اینکه همه شهیدان برای ما شاخص هستند تصریح کرد: کوچه‌های خود را به نام شهیدان مزین کرده‌ایم که فراموش نکنیم چه کسانی رفتند تا ما بمانیم.

در آستانه نیمه شعبان و میلاد فرخنده منجی عالم بشریت، بیست و نهمین یادواره ۸۶ شهید محله تولید داروی قم به همت پایگاه شهیدان آبکار حوزه ۱۱ بسیج شهیدان حصیری این شهر و با حضور تنی چند از مسئولان دستگاه‌های مختلف همچنین خانواده شهدا و پیش‌کسوتان دوران دفاع مقدس برگزار شد.انتهای پیام/


منبع:ایرنا
http://qomefarda.ir/47742
اخبار مرتبط

نظرات شما