تامی آبراهام برگشت؛

ده‌روسی جانشین آزمون را پیدا کرد

ستاره هجومی جالوروسی با رفع مصدومیت دوباره به تمرینات تیمش بازگشت تا خیال ده‌روسی را از نبود آزمون راحت کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» سردار آزمون باوجوداینکه در آمادگی کامل قرار داشت و پس از تغییر سرمربی در آ اس رم و حضور دنیله ده‌روسی در این تیم، سه بار حضور در ترکیب را تجربه کرده بود، با مصدومیت بدموقع مواجه شد تا حداقل یک ماه از مسابقات فاصله بگیرد و نتواند به روند خوب خود ادامه بدهد، اما در این شرایط یک رقیب او در خط حمله جالوروسی به تمرینات بازگشت.

ده‌روسی جانشین آزمون را پیدا کرد

 تامی آبراهام، ستاره انگلیسی رم که در هفته سی و هشتم و پایانی فصل گذشته سری آ ایتالیا در دیدار مقابل اسپتزیا به‌عنوان یار جانشین به زمین آمد، اما به‌خاطر مصدومیت و پارگی رباط صلیبی دوباره تعویض شد، پس از حدود ۹ ماه دوری از میادین دوباره شرایط بازی به دست آورده است.

ده‌روسی جانشین آزمون را پیدا کرد

 آبراهام در دیدار اخیر رم مقابل ساسولو باوجوداینکه شرایط بازی نداشت، روی نیمکت نشست و تا پایان جزو نفرات ذخیره بود، اما از دیروز به‌طورجدی وارد تمرینات گروهی شده تا شانس بازی در ادامه فصل را پیدا کند.

 آقای گل سابق لیگ برتر انگلیس با بازگشت به میادین مطمئناً کار سردار آزمون را هم در صورت رفع مصدومیت برای رسیدن به ترکیب و حتی لیست جالوروسی سخت خواهد کرد و دنیله ده‌روسی را با چالش برای انتخاب مهاجم مواجه می‌کند.انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/48101
اخبار مرتبط

نظرات شما