رودررویی کامران و حسن در خانه کشتی؛

یزدانی تمرین تیم ملی را ترک کرد

حسن یزدانی بعد از مدت‌ها در اردوی تیم ملی حاضر شد؛ اما برای پیگیری تمرینات بدنسازی به شهر خودش بازگشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» درحالی‌که هادی وفایی‌پور به‌عنوان نفر اول فعلی وزن ۸۶ کیلوگرم اکنون در اردوی تیم ملی است و بعد از قهرمانی در تورنمنت یاشاردوغوی ترکیه، حالا خود را برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می‌کند، حسن یزدانی هم که برای مصاحبه عیدانه تلویزیون در تهران به سر می‌برد، سری هم به اردوی تیم ملی کشتی آزاد در خانه کشتی زد و در ادامه به شهر خودش بازگشت تا همچنان تمرینات بدنی را در جویبار پیگیری کند.

 همان‌طور که از قبل هم اعلام شده بود؛ یزدانی طبق تجویز پزشک، اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت به روی تشک بازگشته و اجازه آغاز تمرین کشتی خواهد داشت. او بعد از کسب مدال نقره مسابقات قهرمانی جهان در بلگراد و طلای بازی‌های آسیایی در هانگژو، کتفش را جراحی کرد و حالا به دنبال این است که بعد از جراحی بتواند بار دیگر نماینده ۸۶ کیلوگرم ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس باشد.

یزدانی تمرین تیم ملی را ترک کرد

 حسن یزدانی سابقه کسب دو نشان طلا و نقره بازی‌های المپیک در ریو ۲۰۱۶ و توکیو ۲۰۲۰ را دارد و خودش را برای شرکت در سومین المپیک زندگی قهرمانی‌اش آماده می‌کند.

یزدانی تمرین تیم ملی را ترک کرد

 همچنین کامران قاسم‌پور دیگر مدعی وزن ۸۶ کیلوگرم تیم ملی آزاد که چندی پیش مورد عمل جراحی قرار گرفت به اردوی تیم ملی بازگشته و به‌تازگی مرور فن را استارت زده است.

 او پیش‌ازاین قرار بود نماینده ۹۷ کیلوگرم ایران در مسابقات قهرمانی آسیا باشد و قبل از آن نیز در جام یاشاردوغو یک‌بار دیگر در این وزن محک بخورد که از لیست اعزامی به ترکیه خارج شد و بعید به نظر می‌رسد در بیشکک هم روی تشک برود.

 کامران قاسم‌پور حالا دیگر مدعی وزن ۸۶ کیلوگرم تیم ملی آزاد است که باید با دیگر مدعیان این وزن برای حضور در بازی‌های المپیک رقابت کند.

 انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/48102
اخبار مرتبط

نظرات شما