یک مسئول در هیأت فوتبال قم:

مدارس فوتبال و فوتسال بدون مجوز در قم پلمب می‌شود

رئیس کمیته جوانان و استعدادیابی هیأت فوتبال استان قم گفت: مدارس فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در این استان که بدون مجوز هیأت فوتبال اقدام به فعالیت کنند توسط دستگاه‌های نظارتی پلمب می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» به نقل از خبرگزاری ایرنا، عباس زارعی با اشاره به این که مهلت ثبت‌نام و اخذ مجوز برای مدارس فوتبال و فوتسال تا دهم اردیبهشت‌ماه جاری تعیین شده است ابراز کرد: پس از آن زمان تعیین شده، کمیته جوانان و استعدادیابی هیأت فوتبال قم اقدام به اعلام مدارس فوتبال مجاز و شروع رسمی کار مدارس فوتبال خواهد کرد.
وی ادامه داد: تمامی مدارس فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی که در سال‌های گذشته مدارک خود را ارائه کرده و دارای پرونده هستند باید طبق آیین‌نامه جدید مدارک لازم را ارائه کنند.
زارعی افزود: در پیش بودن فصل تابستان و افزایش زمان اوقات فراغت دانش‌آموزان و توجه خانواده‌ها به مباحث آموزش فرزندانشان، مسئولیت بزرگی را به دوش هیأت فوتبال استان قم می‌گذارد.
وی اظهار کرد: در این راستا مدارس فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی که در سطح استان قصد فعالیت دارند باید با مراجعه به کمیته جوانان و استعدادیابی هیأت فوتبال برای اخذ مجوز تأسیس یا تمدید مجوز اقدام کنند.
وی گفت: تمامی مسئولان مدارس باید با دردست‌داشتن مدارک لازم که در آیین‌نامه تدوینی عنوان شده است نسبت به تشکیل پرونده مراحل صدور مجوز تأسیس و یا تمدید مدرسه فوتبال خود اقدام کنند.

انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/48514
اخبار مرتبط

نظرات شما