مسئول غرفه شهدای روحانی استان لرستان گفت: در دوران دفاع مقدس هم طلاب در امر تشویق و ترغیب رزمندگان به پاسداری و حفاظت از کیان انقلاب اسلامی و حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل فعال بودند.
کنگره ۴۰۰۰ شهید روحانی با هدف شناساندن خدمات شایان و ایثارگری‌های شهدای روحانی و با شعار «تعهد سرخ از حجره تا سنگر» برگزار می‌شود.
مسئول غرفه حوزه های علمیه خواهران گفت: طلاب خواهر و برادر در همه زمینه ها تلاش و نقش آفرینی می کنند.
مسئول غرفه اردبیل گفت: در غرفه های کنگره شهدای روحانی تمام وصیت نامه ها و زندگی نامه شهدا در دسترس عموم مردم قرار دارد که می تواند به عنوان الگویی در زندگی اشخاص استفاده شود.
مسئول معاونت فرهنگی تیپ ۸۳ امام جعفر صادق(ع) گفت: طلاب در جبهه و پشت جبهه در زمان جنگ به رسالت خود می پرداختند.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست رسانه ای کنگره ۴۰۰۰ شهید روحانی گفت: برای همه اقشاری که در دفاع مقدس حضور داشتند کنگره برگزار شده است و در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای روحانیت نیز در همه استان‌های کشور مراسم‌هایی برگزار شده است.
نمایشگاه «ردای سرخ» به عنوان یکی از برنامه‌های کنگره ملی 4 هزار شهید روحانی آغاز به کار کرد.
در حال حاضر ۱۰ درصد جمعیت ما سالمند هستند اما تا سه دهه آینده، ۳۰ درصد جمعیت در بازه سالمندی بالای ۶۰ سال قرار خواهند گرفت و بحران جمعیت، آینده کشور را تهدید می‌کند.
بررسی ها نشان داده است افرادی که به طور منظم ورزش می کنند، حافظه و قدرت تمرکز بهتری دارند، سه روز پیاده روی در هفته، هر بار به مدت 45 دقیقه، برای بالا بردن تمرکز کافی است.
بسیاری از واردکنندگان کالا از ارز ترجیحی به عنوان راهی برای اختلاس استفاده می کردند.
چراغ هایی که خاموش می شوند و زمانی برای روشنایی آنها را نمی توان متصور بود.
کنگره ۴۰۰۰ شهید روحانی خرداد ماه امسال در قم برگزار می شود.
روز معلم یکی از نوستالوژی‌ترین روزهایی است که در هر سنی ،تداعی‌کننده جشن های کوچکی است که در پاسداشت مقام معلم با تمام دارایی‌های زیبای کودکانه برگزار می شود.
مردم شهر قم با حضوری پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان قم از مردم و ورزشکاران برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
مربی تیم ملی پرش با نیزه کشور در پیامی مردم را به حضور حداکثری در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
پیشکسوت ورزش استان قم از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
مشاور و کارشناس خانواده با اشاره به پایه و اساس در امر ازدواج گفت: امر مشاوره ازدواج تنها از طریق خانواده و آموزش می تواند نتایج خوبی را دربر داشته باشد.
مشاور و کارشناس خانواده با اشاره به سن تربیت دینی فرزندان توسط خانواده ها گفت: شروع تربیت دینی فرزنادن باید از سنین پایین و با سه موئلفه تدریج، تسهیل و تشویق صورت گیرد.
مشاور و کارشناس خانواده با اشاره به اهمیت مشاوره و آموزش قبل از ازدواج گفت: ازدواج هایی که با مشاوره و آموزش همراه نبوده است گاها به متارکه و طلاق می انجامد.