به همت گروه جهادی مصلحین پایگاه مقاومت بسیج سردار شهید حاج احمد کاظمی برنامه ورزش با مردم در محله شهید همت شهرک فاطمیه در قم برگزار شد.
استاد سطوح‌عالی حوزه‌علمیه قم گفت: سخنان مقام معظم رهبری در برهه‌ها، مقاطع و مناسبت‌های مختلف همیشه کارساز و راهگشا بوده و مسیر حال و آینده کشور و افق‌ها و چشم‌اندازهای جمهوری اسلامی ایران را بیان کرده‌اند.
ورزش به‌طورکلی برای سلامتی و روانشناختی ما بسیار مفید است؛ اما در برخی موارد، ورزش می‌تواند با بیهوشی یا عوارض مرتبط شود.
نمایشگاه و بازارچه اقتصاد مقاومتی به همت سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) جنب گلزارشهدا میزبان مخاطبان است.
بسیاری از افرادی که نتوانسته بودند در راهپیمایی عظیم نجف تا کربلا حاضر شوند با نوحه سرایی و عزاداری یاد این آیین عظیم جهان تشیع را گرامی داشتند.
جاماندگان پیاده‌روی اربعین، روز اربعین حسینی درقم در مسیر بلوار پیامبر اعظم (ص)، از حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها تا مسجد مقدس جمکران پیاده روی کردند.
خادم افتخاری موکب قرارگاه مردمی اربعین گفت: خدمت‌رسانی به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) برای ما باعث افتخار است و در این راه خستگی به ما راه ندارد.
موکب قرارگاه مردمی اربعین در آستان مقدس امامزاده شاه سیدجمال (ع) برپا است.
عضو شورای شهر قم با اشاره به اینکه شهرداری خواهان ساخت‌وساز و توسعه است؛ ولی نگاه‌ها جزیره‌ای است، گفت: امروز در برخی از شهرها بافت‌های فرسوده و تاریخی به‌خوبی ساخته شده است.
تقاطع شهدای پرواز در میان منطقه ۲ و ۴ شهری محور فردوسی را کامل می‌کند و بزرگ‌ترین رینگ ترافیکی شهر قم را تشکیل داده است.
کارشناس حوزه مسکن و شهر با اشاره به اینکه باید سند توسعه شهر یک سند توسعه متعادل باشد، گفت: اگر بخواهیم در یک جمله برای این مسئله راهکاری ارائه دهیم باید تصمیمات شورا شهر، شهرداری و.. به‌صورت شفاف باشد.
توزیع ارز اربعین در بانک های استان قم به خوبی در حال انجام است که رضایتمندی زائران را نیز به همراه داشته است.
مدیر شعب پست‌بانک استان قم از ارائه ارز اربعین در بخش‌ها و روستای های قم هم زمان با شهر قم خبر داد.
رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین شورای اسلامی شهر قم گفت:مدیریت شهری باید امکانات را عادلانه بین مناطق توزیع کند.
استخر قصر آبی یکی از بهترین استخرهای قم است که در منطقه پردیسان همه روز پذیرای شما است.
تغییر سبک زندگی می‌تواند یک روش مؤثر برای تسکین استرس و اضطراب باشد، بیشتر درمان‌های طبیعی شامل توجه به بدن، انجام فعالیت‌های سالم و اجتناب از فعالیت‌های ناسالم و مضر می‌شود.
شهید محسن حججی در روز هجدهم مرداد سال ۱۳۹۶ سرش توسط تروریست‌ های داعش بریده شد، حاج قاسم سلیمانی در زمان شهادت او گفته بود قسم به حلقوم بریده‌ شهید حججی زمین را از لوث داعش پاک می‌کنیم؛ ۴ماه بعد شهید سلیمانی پایان سیطره داعش را اعلام کرد.
کاروان نمادین اسرای کربلا به همت هیئت دخیل العباس(ع)قم به حرکت درآمد.
آیین رونمایی از کتیبه هیئت هنر و رسانه قم با حضور جمعی از اهالی هنر و رسانه قم و با حضور خانواده های شهدای امنیت برگزار شد.
دسته‌های عزاداری در روز عاشورای حسینی حضوری پرشور در خیابان‌ها و حرم حضرت معصومه (س) داشتند.