شهردار قم با اشاره به اینکه بیش از ۵ هزار میلیارد تومان تا پایان سال پروژه افتتاح خواهد شد گفت: در کمتر کلان‌شهری طرح‌های عمرانی در یک چهارچوب انجام شود اما در شهرداری قم این نظم وجود دارد.
استاد دانشگاه و کارشناس ورزش با اشاره به اینکه ورزش در سبد زندگی ایرانی‌ها از اولویت بالایی برخوردار نیست گفت: در برخی فرهنگ‌ها و خانواده‌ها نیز اصلاً جایگاهی ندارد. این یک عامل اصلی است که بایستی به مردم اطلاع‌رسانی و آموزش داده شود تا ورزش در سبد زندگی آنها قرار بگیرد.
مردم غیرتمند قم با حضور انقلابی خود در تجمع اعتراضی هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم محکوم کردند.
دبیر ستاد راهبری ورزش حوزه‌های علمیه با اشاره به اینکه باید ورزش همگانی، در جامعه حرف اول را بزند گفت:ورزش همگانی به گفته کارشناسان تأثیر مؤثری در افزایش روحیه اقشار مختلف جامعه دارد. ورزش همگانی نقش مهمی در توسعه و پیشرفت درسی یک دانش‌آموز و دانشجو و طلبه خواهد داشت.
قم نخستین کلان‌شهر کشور بوده که در تحقق هدف عدم دفن مستقیم پسماندهای شهری موفق شده است.
بهترین گام برای مصون‌ماندن از عوارض مصرف این قرص‌ها برای ازبین‌بردن درد و کاهش طول دوره آن، متوسل‌شدن به گزینه‌های طبیعی است که در هر آشپزخانه‌ای یافت می‌شود.
فصل زمستان برای افراد با غلبه صفرا مناسب‌تر است؛ ولی برای افراد با غلبه سردی و تری یا بلغم و افراد سالخورده مناسب نیست.
هوا در حال سردشدن است و می‌تواند تأثیرات فیزیکی و روانی مختلفی روی انسان داشته باشید، تغییر در هوا منجر به تغییرات مختلفی در بدن و ذهن می‌شود.
دبیر ستاد راهبری ورزش حوزه‌های علمیه گفت: باید نگاه ویژه‌ای به برنامه‌های خانوادگی ورزشی داشته باشیم چرا که این برنامه‌ها می‌تواند در تحکیم روابط خانوادگی تأثیر داشته باشد.
مدرس دانشگاه و کارشناس ورزش با اشاره به تغییر نگاه در برنامه‌ریزی برای سازمان های متولی ورزش گفت: ما وقتی ورزش همگانی را توسعه دهیم و تعداد زیادی ورزشکار داشته باشیم استعدادیابی و ظهور قهرمانان و ستاره‌های ورزشی نیز از درون ورزش همگانی خواهیم داشت.
در روز ولادت پرخیر و برکت ریحانه النبی حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن شهر قم رنگ وبوی دیگری به خود گرفت.
پروژه تونل و زیرگذر شهدای امنیت قم ۹۶۰۰ مترمربع عرشه، ۵۰۳ عدد شمع و حدود ۸ هزار مترمربع مساحت دیواره‌سازی اجرا شده و حجم خاک‌برداری زیرگذر آن حدود ۱۲۵ هزار مترمکعب بوده است.
مدرس دانشگاه و کارشناس ورزشی با اشاره به سبک غذایی جامعه ، گفت: امروزه سبک غذایی مناسبی در کشور وجود ندارد و با توصیه و اصول علمی هم خوانی ندارد.
دبیر ستاد راهبری ورزش حوزه‌های علمیه با اشاره به ظرفیت مبلغین، گفت: انجمن ورزشی طلاب و همچنین معاونت فرهنگی کمیته پارالمپیک، دوره‌های تربیت مربی فرهنگی ورزشی را آغاز کرده‌اند.
نمایشگاه عرضه و فروش محصولات لوازم خانگی با هدف حمایت از کالای ایرانی در حال برگزاری است.
تجمع اعتراضی مردم قم و حوزویان در محکومیت اقدام نشریه فرانسوی برگزار شد.
مدرس دانشگاه و کارشناس ورزش با اشاره به اینکه برنامه‌ها و چشم‌اندازهای ورزشی بسیار رؤیایی است، گفت: رنامه‌هایی که سازمان‌های متولی تدوین می‌کنند و بر اساس مبنا و چشم‌اندازی که برای خود تعریف می‌کنند حالت رویایی و دست‌نیافتنی دارد. این هم مقوله دیگری است که باعث شده ورزش در کشور فراگیر نشود.
دبیر ستاد راهبری ورزش حوزه‌های علمیه با اشاره به اقدامات صورت‌گرفته در حوزه‌های علمیه در خصوص ورزش همگانی گفت: حوزه علمیه بخشی از جامعه است، امروز معضل ورزش همگانی برای همه کشور است.
کارشناس ورزش و مدرس دانشگاه با اشاره به اصل سوم قانون اساسی ایران که به امر تربیت‌بدنی و آموزش‌وپرورش رایگان برای تمام سطوح گفت: دولت تکلیف را مشخص کرده است که چه وظیفه‌ای را سازمان‌های مختلف مخصوصاً متولی ورزش دراین‌خصوص دارند.
ویژه برنامه پیاده‌روی سه شنبه های اربعینی مقارن با سالگرد شهادت سردار دل‌ها برگزار شد.