شهردار قم با اشاره به اینکه بیش از ۵ هزار میلیارد تومان تا پایان سال پروژه افتتاح خواهد شد گفت: در کمتر کلان‌شهری طرح‌های عمرانی در یک چهارچوب انجام شود اما در شهرداری قم این نظم وجود دارد.
استاد دانشگاه و کارشناس ورزش با اشاره به اینکه ورزش در سبد زندگی ایرانی‌ها از اولویت بالایی برخوردار نیست گفت: در برخی فرهنگ‌ها و خانواده‌ها نیز اصلاً جایگاهی ندارد. این یک عامل اصلی است که بایستی به مردم اطلاع‌رسانی و آموزش داده شود تا ورزش در سبد زندگی آنها قرار بگیرد.
مردم غیرتمند قم با حضور انقلابی خود در تجمع اعتراضی هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم محکوم کردند.
مردم شهر مقدس قم بعد از برپایی نماز جمعه، با خشم عمیق خود در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، اجتماع کردند.
دبیر ستاد راهبری ورزش حوزه‌های علمیه با اشاره به اینکه باید ورزش همگانی، در جامعه حرف اول را بزند گفت:ورزش همگانی به گفته کارشناسان تأثیر مؤثری در افزایش روحیه اقشار مختلف جامعه دارد. ورزش همگانی نقش مهمی در توسعه و پیشرفت درسی یک دانش‌آموز و دانشجو و طلبه خواهد داشت.
عکس‌نوشته‌های قم فردا به دشمنی غرب با سپاه حاکی از مسیر درست این نهاد است تا کشور در مباحث زیست محیطی شرایط خوبی ندارد اختصاص یافته است.
قم نخستین کلان‌شهر کشور بوده که در تحقق هدف عدم دفن مستقیم پسماندهای شهری موفق شده است.
معاون دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم با اشاره به ظرفیت‌های ورزشی بانوان استان گفت: در استان قم بانوان اثبات کرده‌اند ظرفیت‌های ورزشی بسیار خوبی را دارا هستیم و در عرصه‌های بین‌المللی و قهرمانی نیز توانسته‌اند خوش بدرخشند.
معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت مجموعه ورزشی تختی برای بانوان گفت: اختصاص مجموعه ورزش تختی به بانوان یکی از افتخارات ورزش استان محسوب می‌شود و امیدواریم این مجموعه ورزشی سریعاً در اختیار بانوان قرار بگیرد.
بهترین گام برای مصون‌ماندن از عوارض مصرف این قرص‌ها برای ازبین‌بردن درد و کاهش طول دوره آن، متوسل‌شدن به گزینه‌های طبیعی است که در هر آشپزخانه‌ای یافت می‌شود.
فصل زمستان برای افراد با غلبه صفرا مناسب‌تر است؛ ولی برای افراد با غلبه سردی و تری یا بلغم و افراد سالخورده مناسب نیست.
هوا در حال سردشدن است و می‌تواند تأثیرات فیزیکی و روانی مختلفی روی انسان داشته باشید، تغییر در هوا منجر به تغییرات مختلفی در بدن و ذهن می‌شود.
گرچه در سال‌های اخیر بازار و قیمت‌ها تحت تاثیر گرانی‌ قرار گرفته است و قدرت خرید مردم را کاهش داده است اما این امر موجب فراموشی روز مادر و زن در در بین شهروندان قمی نشده است.
در روز ولادت پرخیر و برکت ریحانه النبی حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن شهر قم رنگ وبوی دیگری به خود گرفت.
پروژه تونل و زیرگذر شهدای امنیت قم ۹۶۰۰ مترمربع عرشه، ۵۰۳ عدد شمع و حدود ۸ هزار مترمربع مساحت دیواره‌سازی اجرا شده و حجم خاک‌برداری زیرگذر آن حدود ۱۲۵ هزار مترمکعب بوده است.
آیین افتتاح، بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۲۱۸ پروژه شهری در سالن همایش های شهرداری قم برگزار شد.
تونل شهدای امنیت در محور جمهوری اسلامی و حدفاصل میدان امام حسین(ع) تا بلوار یادگار امام بازگشایی و به بهره‌برداری رسید.
مدرس دانشگاه و کارشناس ورزشی با اشاره به سبک غذایی جامعه ، گفت: امروزه سبک غذایی مناسبی در کشور وجود ندارد و با توصیه و اصول علمی هم خوانی ندارد.
دبیر ستاد راهبری ورزش حوزه‌های علمیه با اشاره به ظرفیت مبلغین، گفت: انجمن ورزشی طلاب و همچنین معاونت فرهنگی کمیته پارالمپیک، دوره‌های تربیت مربی فرهنگی ورزشی را آغاز کرده‌اند.