عکس‌نوشته‌های قم فردا از آشنایی نسل جدید در کنگره ها و یادواره ها با سیره عملی و رفتاری شهدا تا استرداد کالاهای احتکاری کشف شده اختصاص‌یافته است.
مسئول غرفه حوزه های علمیه خواهران گفت: طلاب خواهر و برادر در همه زمینه ها تلاش و نقش آفرینی می کنند.
عکس‌نوشته‌های قم فردا از فتح خرمشهر نقطه عطف دفاع مقدس تا راهبرد دشمن مأیوس کردن مردم است اختصاص‌یافته است.
مسئول غرفه اردبیل گفت: در غرفه های کنگره شهدای روحانی تمام وصیت نامه ها و زندگی نامه شهدا در دسترس عموم مردم قرار دارد که می تواند به عنوان الگویی در زندگی اشخاص استفاده شود.
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: اکثریت جامعه ما از فداکاری‌ها و ایثارگری‌های روحانیت معظم انقلاب اسلامی آگاه نیستند.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وجه تمایز روحانیت محب اهل‌بیت با روحانیون دیگر ادیان پیشتازی در فداکاری، ایثار و جهاد است.
مسئول معاونت فرهنگی تیپ ۸۳ امام جعفر صادق(ع) گفت: طلاب در جبهه و پشت جبهه در زمان جنگ به رسالت خود می پرداختند.
اداره کل هواشناسی استان از احتمال ورود گرد و خاک به استان و در نتیجه کاهش کیفیت هوا خبر داده بود.
نمایشگاه "ردای سرخ" کنگره ۴۰۰۰ شهید روحانی در قم از روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه در مصلی قدس قم کار خود را آغاز کرده و تا ۱۰ خرداد نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست رسانه ای کنگره ۴۰۰۰ شهید روحانی گفت: برای همه اقشاری که در دفاع مقدس حضور داشتند کنگره برگزار شده است و در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای روحانیت نیز در همه استان‌های کشور مراسم‌هایی برگزار شده است.
بازدید سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از کارگاه تولید محتوا فضای مجازی با محوریت کنگره ۴۰۰۰ شهید روحانی صورت گرفت.
نشست رسانه ای سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با محوریت برگزاری کنگره ۴۰۰۰ شهید روحانی برگزار شد.
این مرجع تقلید با اشاره به اینکه عمل بهترین حقانیت است، گفت: باید نشان داد که روحانیت و علما ایستاده و در این مسیر جان هم داده است که این تاثیر گذار خواهد بود.
تولید حرم مطهر حضرت معصومه (س) با اشاره به اینکه فعالیت و نیت های خیرخواهانه شهدا آنها را پیام آور کرده است، گفت: باید برای این شهدا مستنداتی تهیه شود تا هنگام برگزاری توزیع شود.
این مرجع تقلید با بیان اینکه مردم همه زحمت انقلاب اسلامی را کشیده‌اند، گفت: ما باید به فکر رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم باشیم و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.
جشنواره رسم جوانمردی و تجلیل از برترین‌های ورزش سال ۱۴۰۰ استان قم برگزار شد.
مراسم تشییع پیکر استاد اخلاق مرحوم آیت‌الله «سید عبدالله فاطمی نیا» از مسجد امام حسن عسکری (ع) تا حرم حضرت معصومه (س) با حضور علما و علاقمندان آن عالم ربانی برگزار شد.
بسیاری از واردکنندگان کالا از ارز ترجیحی به عنوان راهی برای اختلاس استفاده می کردند.
عکس‌نوشته‌های قم فردا از فرار رانتخوارها با جنجال رسانه‌ای تا مرتفع شدن کمبود سونوگراف خانم در قم اختصاص‌یافته است.
مراسم افتتاح و بهره برداری استخر دخانچی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان قم برگزار شد.