مشارکت قوی، رقابت واقعی، سلامت به معنای حقیقی کلمه، و امنیت انتخابات چهار خصوصیت انتخابات اسفندماه است.
راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن‌ماه با حضور خیل عظیم مردم انقلابی قم با شعار همه آمدیم همچون سال‌های گذشته باصلابت برگزار شد.
انتخاب نام فرزندان مسئولیت بزرگی بر دوش والدین است، مبالغه‌کردن زیاد و انتخاب اسامی عجیب‌وغریب برای کودک، ریسک مسخره‌شدن در میان همسالان و آزار و اذیت در مدرسه را بالا می‌برد و موجب افزایش خشم فرزند نسبت به خود خواهد شد.
با درنظرگرفتن قاعده‌ای مثل انعطاف‌پذیری عصبی (Neuroplasticity) جای تعجب ندارد که داده‌های فعلی این موضوع را تأیید می‌کنند که بازی‌های ویدئویی روی مغز ما اثر می‌گذارند و بسیاری از نقاط آن را تغییر می‌دهند.
باتوجه‌به اهمیت خواب کافی برای ورزشکاران، برنامه‌ریزی منظم و کافی خواب به‌عنوان یک بخش ضروری از برنامه تمرینی ورزشکاران محسوب می‌شود.
مراسم تشییع پیکر شهیدان مدافع حرم حضرت زینب(س) شهید سردار علی آقازاده‌نژاد و شهید سرگرد سعید کریمی، دو شهید قمی راه مبارزه با رژیم صهیونیستی در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد قادری مسئول گروه جهادی - تبلیغی شهید محمدرضا شفیعی از اقدامات این گروه جهادی در راستای بالابردن سطح فرهنگی شهروندان قمی اشاره کرد.
 تغذیه مناسب و سالم می‌تواند عاملی برای بهبود عملکرد ورزشی و دستیابی به عناوین قهرمانی باشد.
ورزش نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت عمومی جامعه دارد و باید تشویق و پشتیبانی شود.
مردم انقلابی شهر قم با برپایی راهپیمایی ضمن محکومیت جنایت وحشیانه تروریستی در گلزار شهدای کرمان، بر سر مستکبران عالم فریاد زدند.
تبلیغات فروش مسکن در قم این روزها بار دیگر زیاد شده است که برخی از آن‌ها بسیار وسوسه‌انگیز و شاید نشدنی هستند.
تمرین‌های آب‌درمانی یا هیدروتراپی می‌توانند به کاهش دردهای کمر کمک کنند؛ این تمرین‌ها عمدتاً به تقویت عضلات پشتی و شکمی می‌پردازند که می‌تواند کمک کند تا استحکام و پشتیبانی بیشتری در ناحیه کمر ایجاد شود.
به نظر می‌آید با ورود مدیرکل جدید کمیته امداد به ساختمان مرکزی این نهاد در قم قضیه خدمت‌رسانی به نیازمندان تا حدود زیادی فرق کرده است.
شب یلدا یا شب چله درست مثل چهارشنبه‌سوری و عید نوروز، یکی از جشن‌های ایران باستان است که از غروب آخرین روز پاییز شروع می‌شود و با طلوع آفتاب در اولین روز زمستان به پایان می‌رسد.
شهرهای مختلف ایران، آیین شب یلدا را بر اساس فرهنگ و جغرافیای خود برگزار می‌کنند که هر یک جذابیت‌های خاص خود را دارد؛ هرچند برخی از آن‌ها به فراموشی سپرده شده‌اند و فقط یادی از آن‌ها باقی‌مانده است.
مراسم تشییع پیکر مطهر هفت شهیدگمنام دوران دفاع‌مقدس با حضور باشکوه مردم انقلابی برگزار شد.
تشییع پیکر مطهر هفت شهید گمنام دوران دفاع مقدس از حرم مطهر حضرت معصومه (س) به سمت میدان جانبازان برگزار شد.
اهالی منطقه تولیددارو گلایه‌های زیادی نسبت به افزایش رقم اجاره منازل خود که وقفی است، دارند موضوعی که در بالاترین سطح قرار است، پیگیری شود.
ورزش و تأثیر آن بر سلامت کبد ارتباط مستقیمی دارد. ورزش منظم و مناسب می‌تواند به بهبود عملکرد کبد کمک کند.
نوشیدن آب هنگام ورزش بسیار مهم است و فواید زیادی دارد.